Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Antivibraciniai padėkliukai ELECTROLUX E4WHPA02 4vnt.
| Pagrindinės specifikacijos | |
| Gylis | 70,5 cm |
| Aukštis | 84,5 cm |
| Plotis | 54,5 cm |
| Spalva | Balta |
| Matmenys (A x P x G) | 84,5 x 54,5 x 70,5 cm |
| Montavimo tipas | Laisvai pastatoma |
| Šaldiklio talpa | 142 l |
| Triukšmo lygis | 40 dB |
| Užšaldymo galingumas | 7 kg/24 val. |
| Energijos sąnaudų klasė | E |
| Bendrosios charakteristikos | |
| Energijos sąnaudos | 142 kWh/metus |
| Šaldiklio tipas | Dėžė |
| Klimato klasė | SN-N-ST |
| Skleidžiamo triukšmo klasė | C |
| Šaldymo kameros bruto talpa | 142 l |