Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Antivibraciniai padėkliukai ELECTROLUX E4WHPA02 4vnt.
| Gamintojas | Midea |
| Gross depth (mm) | 585.00 mm |
| Gross height (mm) | 1450.00 mm |
| Gross weight | 45.00 kg |
| Gross width (mm) | 585.00 mm |
| Net weight | 41.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3150.00 g |
| Plastic (No PET) | 350.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.50 kg |
| Volume (m3) | 0.50 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:1:2017-04-01 |
| Producer | Midea |
| Energijos suvartojimas per metus | 183 kWh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42 dB |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Bendra talpa neto | 160 l |
| Gaminio spalva | White |
| Bešerkšnė sistema | No |
| Tipas | Upright |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MDRU229FZE01 |
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Plotis | 55 cm |
| Šaldiklio lentynų/stalčių skaičius | 5 |
| Aukštis | 142 cm |
| Šaldymo pajėgumas | 7.2 kg/24h |
| Reguliuojama kojelė | Yes |
| Šaldiklio atitirpinimo funkcija | Manual |
| Garsumo klasė | D |
| Gylis | 55 cm |
| Gaminio tipas | Free standing |
| Valdymo tipas | Mechanical |
| Palette Qty | 2 dalių |