Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Antivibraciniai padėkliukai ELECTROLUX E4WHPA02 4vnt.
| Gamintojas | Midea |
| Gross depth (mm) | 595.00 mm |
| Gross height (mm) | 865.00 mm |
| Gross weight | 28.80 kg |
| Gross width (mm) | 574.00 mm |
| Net weight | 26.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2250.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.30 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:1:2017-04-01 |
| Producer | Midea |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MDRD129FZE01 |
| Energijos suvartojimas per metus | 164 kWh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39 dB |
| Srovė | 0.6 A |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Bendra talpa neto | 86 l |
| Gaminio spalva | White |
| Bešerkšnė sistema | No |
| Tipas | Upright |
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Plotis | 57.4 cm |
| Šaldiklio lentynų/stalčių skaičius | 3 |
| Aukštis | 84.5 cm |
| Šaldymo pajėgumas | 4 kg/24h |
| Reguliuojama kojelė | Yes |
| Šaldiklio atitirpinimo funkcija | Manual |
| Garsumo klasė | C |
| Gylis | 55.3 cm |
| Gaminio tipas | Free standing |
| Valdymo tipas | Mechanical |