Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Antivibraciniai padėkliukai ELECTROLUX E4WHPA02 4vnt.
| Gamintojas | Midea |
| Gross depth (mm) | 700.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 46.00 kg |
| Gross width (mm) | 1155.00 mm |
| Net weight | 41.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.72 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:1:2017-04-01 |
| Producer | Midea |
| Palette Qty | 2 dalių |
| Energijos suvartojimas per metus | 229 kWh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43 dB |
| Srovė | 1.4 A |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Bendra talpa neto | 290 l |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Gaminio spalva | White |
| Bešerkšnė sistema | No |
| Reversinės durys | No |
| Tipas | Chest |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MDRC405FEE01 |
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Plotis | 111.5 cm |
| Šaldiklio lentynų/stalčių skaičius | 2 |
| Aukštis | 85 cm |
| Šaldymo pajėgumas | 14 kg/24h |
| Garsumo klasė | D |
| Gylis | 67 cm |
| Gaminio tipas | Free standing |