Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Antivibraciniai padėkliukai ELECTROLUX E4WHPA02 4vnt.
| Gamintojas | Midea |
| Gross depth (mm) | 575.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 38.50 kg |
| Gross width (mm) | 945.00 mm |
| Net weight | 35.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.48 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:1:2017-04-01 |
| Producer | Midea |
| Energijos suvartojimas per metus | 200 kWh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41 dB |
| Srovė | 1 A |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 220-240 V |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Bendra talpa neto | 198 l |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Gaminio spalva | White |
| Bešerkšnė sistema | No |
| Reversinės durys | No |
| Tipas | Chest |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MDRC280FEE01 |
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Plotis | 81.6 cm |
| Šaldiklio lentynų/stalčių skaičius | 2 |
| Aukštis | 85 cm |
| Šaldymo pajėgumas | 9 kg/24h |
| Garsumo klasė | C |
| Gylis | 55 cm |
| Gaminio tipas | Free standing |
| Palette Qty | 2 dalių |