Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Antivibraciniai padėkliukai ELECTROLUX E4WHPA02 4vnt.
|
Energijos efektyvumo klasėA+ energijos efektyvumo klasė leidžia sutaupyti iki 20% elektros energijos ir reikšmingai sumažina sąskaitas už elektrą. Atsižvelgiant į tai, kad šaldiklis veikia 24 val. per parą visus metus, energijos efektyvumo klasės parametras yra labai svarbus. |
|
Talpūs šaldiklio stalčiai: 5 vnt.Dideli ir talpūs! Pagaminti iš patvarios medžiagos stalčiai – lengva prieiga prie užšaldytų produktų. |
|
Antibakterinė sistemaAntibakterinė danga, kuri dengia šaldiklio vidų apsaugo nuo bakterijų atsiradimo ir neleidžia formuotis blogam kvapui. Šios sistemos dėka maisto produktai ilgiau išlieka švieži. |
|
Tylus veikimasEfektyvus ir sklandus šaldiklio funkcionavimas neturėtų sietis su triukšmingu įrenginio veikimu. Šaldikliai veikia tyliai. |
Universalios durysŠaldiklio durys yra reversinės – yra galimybė keisti durų pusę. Durų konstrukcija leidžia pilnai ištraukti šaldiklio stalčių jau atidarius duris stačiuoju kampu. |
| Aukštis: | 125,2 cm |
| Plotis: | 54,5 cm |
| Gylis: | 59,7 cm |
| Energijos efektyvumo klasė: | A+ |
| Klimato klasė: | ST |
| Bendroji (bruto) talpa: | 152 l |
| Grynoji (net) šaldiklio talpa: | 140 l |
| Techniniai duomenys: | Šaldymo klasė */*** |
| Užšaldymas (kg/24h): | 10 kg/24h |
| Triukšmingumo lygis: | 40 dB |
|
Saugus laikas dingus elektrai:
|
12 val. |
| Metinės energijos sąnaudos: | 201 kWh |
| Kompresorių skaičius: | 1 |
| Durų skaičius: | 1 |
| Šaldymo agentas: | R 600 a |