Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Naujasis XS1930 serijos komutatorius palaiko IEEE 802.3bz standartą, užtikrinantį kelių gigabitų technologiją esamoje laidų infrastruktūroje ir siūlantį iki 10 kartų didesnę pralaidumo galią be brangių ir trikdančių kabelių atnaujinimų. Be to, jis sukurtas su pirmuoju pramonėje 5 spalvų LED, kuris akimirksniu rodo veikiančio prievado greitį.
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L3 |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Duomenys perduodami į debesies platformą | Taip |
| Vietos nuostatų konfigūravimas (cli) | Taip |
| Mib palaikymas | Taip |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 10 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | 10g ethernet (100/1000/10000) |
| Įdiegtų sfp+ modulių kiekis | 2 |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1p,ieee 802.1s,ieee 802.1w,ieee 802.3ab,ieee 802.3ad,ieee 802.3ae,ieee 802.3af,ieee 802.3an,ieee 802.3at,ieee 802.3az,ieee 802.3bt,ieee 802.3x |
| 10g parama | Taip |
| Portų mirroring | Taip |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 100,1000,2500,5000,10000 mbit/ai |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 240 gbit/s |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Led indikatoriai | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Taip |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 493 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą (poe) prievadų skaičius | 8 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | -20 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Šilumos sklaida | 151,06 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 330 mm |
| Ilgis | 230 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 2,8 kg |
| Modelio pavadinimas | XS1930-12HP-ZZ0101F |