Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Zyxel XMG1915-18EP yra valdomas L2 jungiklis su 16 2.5G Ethernet prievadų ir 8 PoE prievadų, siūlantis bendrą PoE biudžetą 180 W. Jis turi 120 Gbit/s perjungimo pajėgumą ir palaiko VLAN, QoS bei įvairius saugumo protokolus.
Dizainas |
|
|---|---|
| Montavimas į rack | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
Maitinimas |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Taip |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Maitinimo šaltinis | AC/PoE |
| Maitinimo suvartojimas (maks) | 230.81 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
Saugumas |
|
| DHCP funkcijos | DHCP snooping, klientas, relay |
| Autentifikavimo tipas | RADIUS |
| SSH/SSL palaikymas | Taip |
| Saugumo algoritmai | SNMPv3, SNMP, SNMPv2 |
| MAC adreso filtravimas | Taip |
| IGMP snooping | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo santykinė drėgmė | 5 - 95% |
| Saugojimo santykinė drėgmė | 5 - 95% |
| Veikimo temperatūra | 0 - 40 °C |
| Saugojimo temperatūra | -40 - 70 °C |
Valdymo funkcijos |
|
| Jungiklio lygis | L2 |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Jungiklio tipas | Valdomas |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 230 mm |
| Plotis | 330 mm |
| Svoris | 2.6 kg |
| Aukštis | 44 mm |
Tinklas |
|
| Tinklo standartai | IEEE 802.3x, 802.3ab, 802.1p, 802.3z, 802.3ae, 802.3az, 802.3at, 802.3bt, 802.3bz |
| Virtualaus LAN funkcijos | Pagal MAC adresą, Pagal prievadą, Balso VLAN |
| VLAN palaikymas | Taip |
| 10G palaikymas | Taip |
Našumas |
|
| Flash atmintis | 32 MB |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Vidutinė laiko trukmė tarp gedimų (MTBF) | 954.032 h |
| Programinė įranga atnaujinama | Taip |
Pakavimo duomenys |
|
| Kabeliai įtraukti | AC |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 16 |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų tipas | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| SFP+ modulių lizdų kiekis | 2 |
Duomenų perdavimas |
|
| Perjungimo pajėgumas | 120 Gbit/s |
| Jumbo rėmeliai | 12000 |
| Jumbo rėmelių palaikymas | Taip |
| Perdavimo greitis | 89.2 Mpps |
| Paketų buferio atmintis | 1.5 MB |
| MAC adreso lentelė | 16000 įrašų |
Power over Ethernet (PoE) |
|
| Power over Ethernet (PoE) prievadų kiekis | 8 |
| Bendras Power over Ethernet (PoE) biudžetas | 180 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Taip |
Multicast funkcijos |
|
| Multicast funkcijos | Multicast perdavimas |
| Multicast palaikymas | Taip |