| Valdymo funkcijos |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Eismo formavimas | Taip |
| Arp kontrolė | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Mib palaikymas | Rfc 1066, rfc 1213, rfc 1493, rfc 1643, rfc 1757, rfc 2011, rfc 2233, rfc 2358, rfc 2674, rfc 2819, rfc 2925, rfc 3621, rfc 4022, rfc 4113, rfc 4292, rfc 4293 |
| Ryšys |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 48 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Sfp+ modulio angų kiekis | 4 |
| Tinklas |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1d,ieee 802.1q,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1s,ieee 802.1w,ieee 802.1x,ieee 802.3,ieee 802.3ab,ieee 802.3ad,ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3az,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Taip |
| Portų mirroring | Taip |
| Ip maršrutizavimas | Taip |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
| Transliacijos audros valdymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Palaikoma mac adresų funkcija „auto-learning“ | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Private vlan,protocol-based vlan,port-based vlan |
| Duomenų perdavimas |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 176 gbit/s |
| Pralaidumas | 130,9 mpps |
| Eilių skaičius | 8 |
| Jumbo frames palaikymas | Taip |
| „jumbo“ kadrai | 9000 |
| Paketo buferio atmintis | 1,5 mb |
| Saugumas |
| Dhcp funkcijos | Dhcp klientas |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 802.1x radius,snmp,ssh,ssh-2 |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Ssh/ssl palaikymas | Taip |
| Bpdu filtras / apsauga | Taip |
| Atpažinimas | Mac pagrindo autentifikacija |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija |
| Stovo montavimas | Taip |
| Didinimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Forma | 1u |
| Saugumas | Lvd, bsmi |
| Elektromagnetinis suderinamumas | Fcc 15 (a), ce (a), bsmi |
| Sertifikavimas | Rohs |
| Veikimo charakteristikos |
| Garso lygis | 44,15 db |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 970594 h |
| Energijos valdymas |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 45 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Ne |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Šilumos sklaida | 153,3 btu/h |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 441 mm |
| Ilgis | 270 mm |
| Aukštis | 45 mm |
| Svoris | 3,86 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | B775470 |