Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
24 portai palaiko 2.5GBASE-T, o 4 portai palaiko 10GE SFP+. Jungiklis turi 16 PoE+ portų, 8 PoE++ portus ir siūlo debesų valdymo funkcijas.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Redundantinių ventiliatorių palaikymas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Montavimas į rack'ą | Taip |
| Ventiliatorių skaičius | 3 ventiliatoriai |
| Forma | 1U |
Maitinimas |
|
| Įtrauktas maitinimo šaltinis | Taip |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Maitinimo suvartojimas (maks) | 629.1 W |
| Redundantinio maitinimo šaltinio (RPS) palaikymas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | AC/PoE |
Saugumas |
|
| IP-MAC-Port ryšys | Taip |
| Autentifikavimo tipas | AAA, IEEE 802.1x, RADIUS, TACACS+ |
| Statinė portų sauga | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| Kilpos apsauga | Taip |
| SSH/SSL palaikymas | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Šilumos išsklaidymas | 2153.45 BTU/h |
| Veikimo temperatūra | 0 - 40 °C |
| Saugomos temperatūros | -40 - 70 °C |
Valdymo funkcijos |
|
| Debesų valdymas | Taip |
| Jungiklio tipas | Valdomas |
| Internetinis valdymas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 440 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Gylis | 330 mm |
Tinklas |
|
| Pilnas duplex | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo greičiai | 10, 100, 1000, 2500, 10000 Mbit/s |
| Ryšio agregacija | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
Veikimas |
|
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Flash atmintis | 32 MB |
Pakavimo turinys |
|
| Rack montavimo rinkinys | Taip |
| Greito starto vadovas | Taip |
Certifikatai |
|
| Atitikties sertifikatai | FCC, RoHS, CE |
Portai ir sąsajos |
|
| Konsole portas | RJ-45/Micro-USB |
| SFP+ modulio lizdų skaičius | 4 |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet portų skaičius | 24 |
Maitinimas per Ethernet (PoE) |
|
| Maitinimas per Ethernet (PoE) | Taip |
| Bendras PoE biudžetas | 500 W |