Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Valdomas L2 Gigabit Ethernet jungiklis su 10 RJ-45 prievadų ir 2 kombinuotais SFP prievadais. Palaiko Power over Ethernet (PoE) su bendra galia 180 W ir apima pažangias saugumo funkcijas, tokias kaip MAC adreso filtravimas ir IEEE 802.1x autentifikacija.
Dizainas |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Montavimas į rack'ą | Taip |
Galia |
|
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Maksimali energijos suvartojimas | 210.8 W |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
Saugumas |
|
| Saugumo algoritmai | SNMPv2, SSL/TLS, SSH-2, SNMP, SNMPv3 |
| MAC adreso filtravimas | Taip |
| Autentifikavimo tipas | IEEE 802.1x, RADIUS |
| DHCP funkcijos | Klientas, relė, snooping |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| IGMP snooping | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Laikymo temperatūra | -40 - 70 °C |
| Veikimo temperatūra | 0 - 50 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė | 10 - 95% |
| Šilumos išsklaidymas | 718.828 BTU/h |
Valdymo funkcijos |
|
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Interneto valdymas | Taip |
| Jungiklio lygis | L2 |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Jungiklio tipas | Valdomas |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 1.8 kg |
| Plotis | 267 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Gylis | 162 mm |
Tinklas |
|
| Tinklo standartai | IEEE 802.3at, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3az |
| Nuorodų agregavimas | Taip |
| Transliacijos audros kontrolė | Taip |
| Spanning tree protokolas | Taip |
| VLAN palaikymas | Taip |
Našumas |
|
| Atnaujinamas programinė įranga | Taip |
| Triukšmo lygis | 41 dB |
| Vidutinė laiko tarpą tarp gedimų (MTBF) | 587477 h |
| Flash atmintis | 32 MB |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
Pakavimo duomenys |
|
| Įtraukti kabeliai | AC |
| Pakuotės matmenys | 375 x 235 x 61 mm |
| Pakuotės svoris | 2.7 kg |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Kombinuotų SFP prievadų kiekis | 2 |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet prievadų kiekis | 10 |
Duomenų perdavimas |
|
| Perdavimo greitis | 15 Mpps |
| Jungiklio talpa | 20 Gbit/s |
| MAC adreso lentelė | 16000 įrašų |
| Paketų buferio atmintis | 1.5 MB |
Power over Ethernet (PoE) |
|
| Power over Ethernet (PoE) | Taip |
| Power over Ethernet (PoE) prievadų kiekis | 8 |
| Bendra PoE galia | 180 W |
Multicast funkcijos |
|
| Multicast palaikymas | Taip |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Vietos nuostatų konfigūravimas (cli) | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 10 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių sfp prievadų skaičius | 2 |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1d,ieee 802.1q,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1s,ieee 802.1w,ieee 802.1x,ieee 802.3ab,ieee 802.3ad,ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3az,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10base-tx,1000base-t |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Nuorodų agregacija | Taip |
| Transliacijos audros valdymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Port-based vlan,private vlan,protocol-based vlan,voice vlan |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 20 gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 15 mpps |
| Paketo buferio atmintis | 1,5 mb |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp client,dhcp relay,dhcp snooping,dhcpv6 client,dhcpv6 relay |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | Snmp,snmpv2,snmpv3,ssh-2,ssl/tls |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Atpažinimas | Svečio vlan, mac pagrindo autentifikacija |
| Authentication type | Ieee 802.1x,radius |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sertifikavimas | Lvd, bsmi\nfcc 15 a, ce emc a, bsmi enc\nrohs a |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 256 mb |
| Flash atmintis | 32 mb |
| Garso lygis | 41 db |
| Firmware tobulinimas | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 587477 h |
| Energijos valdymas | |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 210,8 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą (poe) prievadų skaičius | 8 |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 180 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Šilumos sklaida | 718,828 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 267 mm |
| Ilgis | 162 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 1,8 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Modelio pavadinimas | 14374225 |