Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
"Dahua SF1010LP PoE Switch" yra 10 prievadų "Fast Ethernet" komutatorius su 8 PoE prievadais ir 2 "uplink" prievadais, idealiai tinkantis kameroms ir prieigos taškams maitinti vienu kabeliu. IEEE 802.3af/at palaikymas, 65 W galios PoE biudžetas, iki 250 m ilgio nuotolio režimas ir PoE sarginio šuns funkcija užtikrina stabilų ir saugų tinklo veikimą..
| LAN prievadai : |
2 x
RJ45
10/100 Base-T
- Uplink,
8 x RJ45 10/100 Base-T ( 8 x PoE (802.3af/at) ) |
| Valdymas : | - |
| LED diodai : | Power, PoE, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 Mbps : 2 Uplink prievadai + 8 LAN & PoE prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE 802.3af/at portas - 3 ... 10 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 65 W |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Pagrindinės savybės : |
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8-kontaktų maitinimo šaltinis
Režimas PoE Watchdog - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį |
| Apsaugos priemonės : |
Apsauga nuo atmosferinių iškrovų (bendros/diferencijuotos) : 6 / 4 kV
Apsauga nuo elektrostatinės iškrovos - Contact/Air (ESD/EMP) : 6 / 8 kV |
| Korpusas : | Desktop, Metalinė |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.76 kg |
| Matmenys : | 242.5 mm x 122.9 mm x 35.0 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |