Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 4 portų desktop tipo komutatorius PoE PFS3006-4ET-36 10/100 Mb/s yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
Keturi iš portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
Dėmesio!.
Funkcijos Extend įjungimas priveda prie PoE iki 250m nuotolio sumažiniom, o taip pat siuntimo iki 10 Mb/s sumažinimo.
| LAN prievadai : |
2 x
RJ45
10/100 Base-TX - Uplink,
4 x RJ45 10/100 Base-TX ( 4 x PoE (802.3af/at) ) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, Link/Act, PoE |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 Mbps : 2 LAN prievadai + 4 LAN & PoE prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE portas |
| Maksimali bendra galia : | 36 W |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Darbo režimas : |
Extend On : 250 m, 10 Mbps
Extend Off : 100 m, 100 Mbps |
| Pagrindinės savybės : |
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis
EXTEND mode - ports PoE1, PoE2, PoE3, PoE4 support transmission up to 250 m Watchdog PoE / Režimas PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių Kensington Lock |
| Sertifikatai : | CE, FCC |
| Maitinimas : | 100 V ... 240 V AC |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.56 kg |
| Matmenys : | 194 x 108 x 35 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |