Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
| Veikimo charakteristikos | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1000 mbit/ai |
| Maksimalus perdavimo atstumas | 10000 m |
| Bangos ilgis | 1310 nm |
| Savybės | |
| Pakeitimas neišjungus | Taip |
| Sertifikavimas | Class 1 laser \n21 cfr 1040.10 & 1040.11 \ncsa \ntuv |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 70 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 85 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 56 mm |
| Ilgis | 13,4 mm |
| Aukštis | 12,5 mm |
| Kitos savybės | |
| Matmenys (wxdxh) | 56 x 13,4 x 12,5 mm |
| Modelio pavadinimas | 91-010-203001B |