Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch'as PoE HS4412-8ET-120 tai pramoninio tipo įrengimas užtikrinanatis sklandžią tinklo transmisiją, kurios greitis 10 / 100 Mbps.
Demėsio! SFP portas reikalauja SFP modulio nupirkimo, kuris yra prieinamas mūsų pasiūloje.
| LAN prievadai : |
8 x
RJ45
(
10/100 Base-T
, 6 PoE (802.3af/at) + 2 PoE (802.3bt) / Hi-PoE / PoE (802.3af/at) )
4 x Uplink ( SFP portas - 1000 Base-X ) |
| Valdymas : | ✔ |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 LAN & PoE prievadai
1000 SFP prievadai |
| Valdymas : | ✔ |
| Maksimali išėjimo galia : |
30 W / PoE 802.3af/at portas
120 W / PoE 802.3bt portas |
| Maksimali bendra galia : | 120 W |
| Pagrindinės savybės : |
montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio
Duomenų siuntimo kontrolė apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių Suprojektuotas pramoniniam naudojimui, plačioje temperatūrų plotmėje. PoE (802.3af) , PoE (802.3at) , Hi-PoE, PoE (802.3bt) Režimas PoE Watchdog / PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį Įrenginys aptarnauja 8-kontaktų maitinimo šaltinis |
| LED diodai : | Power, Link/Act, PoE |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 48 ... 57 V DC (komplekte - maitinuvas) |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 65 °C |
| Svoris : | 0.648 kg |
| Matmenys : | 152.9 x 110.4 x 42 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |