Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 16 portų desktop tipo komutatorius PoE CS4218-16ET-135 10/100 Mb/s yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
16 portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
Komutatorių galima valdyti internetu ir per debesį (DoLynk Care programa)..
Demėsio! SFP portas reikalauja SFP modulio nupirkimo, kuris yra prieinamas mūsų pasiūloje.
| LAN prievadai : |
16 x
RJ45
10/100 Base-T
( 2 x Hi-PoE (802.3bt) + 14 x PoE (802.3af/at) ),
2 x Combo: SFP (1000 Base-X) / RJ45 (10/100/1000 Base-T) portas - Uplink |
| Valdymas : | ✔ |
| LED diodai : | Link, PoE, Power, System, 50 % PoE, 80 % PoE, 100 % PoE |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps : 16 LAN & PoE prievadai,
10 / 100 / 1000 : 2 RJ45 (Uplink) prievadai, 1000 : 2 SFP (Uplink) prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : |
90 W / Hi-PoE / PoE 802.3bt portas - 1, 2 prievadai
30 W / PoE 802.3af/at portas - 3 ... 16 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 135 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Darbo režimas : | Extend On : 250 m, 10 Mbps @ UTP 5e, 6 kat. |
| Pagrindinės savybės : |
Komutatorių galima valdyti internetu ir per debesį (DoLynk Care programa).
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8-kontaktų maitinimo šaltinis Maitintuvo pradinės galios lygio inteligentiškas valdymas apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių Watchdog PoE Loop Protection Suderinta su protokolu LLDP Port Based VLAN : 32 Duomenų siuntimo kontrolė (802.3x) DHCP klientas RESET mygtukas Galima montuoti Rack 19" spintelėje |
| Sertifikatai : | CE |
| Apsaugos priemonės : |
Apsauga nuo atmosferinių iškrovų (bendros/diferencijuotos) : 4 / 2 kV
Apsauga nuo elektrostatinės iškrovos - Contact/Air (ESD/EMP) : 6 / 8 kV |
| Korpusas : | Metalinė |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC @ 47 ... 63 Hz |
| Galios suvartojimas : | max. 154 W |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 2.18 kg |
| Matmenys : | 440 x 220 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 5 metai |