Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos perdavimo kokybės 8 portų desktop tipo komutatorius PoE DS-3E0310HP-E 10/100M yra puikus sprendimas norint išplėsti namų ar biuro tinklą.
PoE maitinimo galimybės pagal 802.3at standartą dėka įrenginys yra dar universalesnis ir paprasčiau instaliuojamas.
| LAN prievadai : |
2 x
RJ45
10/100/1000 Base-TX - Uplink,
8 x RJ45 10/100 Base-TX ( 1 x PoE (802.3af/at/bt) + 7 x PoE (802.3af/at) ) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, PoE Max, PoE, Link/Act |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 / 1000 Mbps : 2 LAN prievadai
10 / 100 Mbps : 8 LAN & PoE prievadų |
| Maksimali bendra galia : | 110 W |
| MAC adresų lentelė : | 16k |
| Darbo režimas : |
Extend On : 150 m, 10 Mbps @ Hi-PoE (802.3bt) / 250 m, 10 Mbps @ PoE (802.3af/at)
Extend Off : 100 m, 100 Mbps @ PoE (802.3af/at/bt) |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 48 V DC / 2.5 A (komplekte - maitinuvas) |
| Svoris : | 0.57 kg |
| Matmenys : | 218 x 107 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 301801346 |
| Garantija : | 3 metai |