Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch‘as PoE DS-3E0310P-E/M užtikrina sklandžią tinklinę transmisiją, kurios greitis 10 / 100 Mbps.
PoE maitinimo galimybės pagal 802.3at standartą dėka įrenginys yra dar universalesnis ir paprasčiau instaliuojamas.
| LAN prievadai : |
8 x
RJ45
10/100 Base-TX ( 8 x PoE (802.3af/at) ),
2 x RJ45 10/100/1000 Base-TX |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps - 8 LAN & PoE prievadų,
10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Uplink prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE portas |
| Maksimali bendra galia : | 60 W |
| MAC adresų lentelė : | 16k |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| Darbo režimas : |
Extend On : 300 m, 10 Mbps @ UTP 5e, 6 kat.
Extend Off : 100 m, 100 Mbps @ UTP 5e, 6 kat. |
| Pagrindinės savybės : | Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis |
| LED diodai : | Power, Link/Act, PoE |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 48 V DC / 1.35 A (komplekte - maitinuvas) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.54 kg |
| Matmenys : | 218 x 103 x 28 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 301801717 |
| Garantija : | 3 metai |