PLANET IGS-5225-16T4S, naujas pramoninis Gigabit jungiklis su Layer 2+ palaikymu, aprūpintas 16 10/100/1000 Mb/s prievadų ir 4 SFP 100 / 1000X prievadais ir palaiko 3 sluoksnio statinį maršrutizavimą 1U korpuse. Bendra 40 Gbps komutatoriaus struktūra IGS-5225-16T4S gali apdoroti didelius duomenų kiekius saugioje topologijoje, jungiantis prie pramoninių ar didelės talpos serverių. IGS-5225-16T4S gali užtikrinti netrukdomą jungiklio struktūrą ir laidų pralaidumą temperatūros diapazone nuo -40 iki 75 laipsnių C be paketų praradimo ir CRC klaidų. Tai labai supaprastina pramoninio LAN atnaujinimo užduotį, kad atitiktų augančius pralaidumo poreikius. Be to, patogi „Front Access“ konstrukcija naudojama, kad būtų lengva prijungti ir prižiūrėti IGS-5225-16T4S, kai jis įdėtas į spintelę. Nepertraukiamas kintamosios srovės ir nuolatinės srovės maitinimo šaltinis, užtikrinantis nuolatinį veikimą IGS-5225-16T4S turi 100 ~ 240 V kintamosios srovės maitinimo šaltinį ir dvigubą 36 ~ 60 V nuolatinės srovės maitinimo šaltinį, naudojamą kaip perteklinį maitinimo šaltinį, užtikrinantį nuolatinį jo veikimą. Jo perteklinė maitinimo sistema buvo specialiai sukurta taip, kad atitiktų technologiškai pažangių įrenginių, kuriems reikalingas aukščiausios galios vientisumas, reikalavimus. Be to, su įdiegtu 36 ~ 60 V nuolatinės srovės maitinimo šaltiniu IGS-5225-16T4S gali būti naudojamas kaip telekomunikacijų įrenginys ir patalpintas beveik bet kokioje atšiaurioje aplinkoje. Skaitmeninė įvestis ir skaitmeninė išvestis išoriniam aliarmui Kad tinklo administratoriams padėtų efektyviai valdyti netikėtas tinklo situacijas, IGS-5225-16T4S priekiniame skydelyje turi skaitmeninį įvestį ir skaitmeninį išvestį išoriniam signalizacijos įrenginiui. Skaitmeninis įėjimas gali būti naudojamas aptikti ir įrašyti išorinių įrenginių, pvz., durų įsilaužimo jutiklio, būseną. Skaitmeninis išėjimas gali būti naudojamas aliarmui siųsti, kai IGS-5225-16T4S yra prijungtas prie prievado arba nutrūksta maitinimas. Efektyvus pavojaus signalas geresnei apsaugai IGS-5225-16T4S palaiko gedimų aliarmo funkciją, kuri gali įspėti vartotojus, kai kažkas negerai su jungikliais. Naudodami šią puikią funkciją naudotojams nereikės gaišti laiko problemos ieškojimui. Tai padės sutaupyti laiko ir žmogiškųjų išteklių. IPv6/IPv4 palaikymas Palaikantis ir IPv6, ir IPv4 protokolus, IGS-5225-16T4S padeda duomenų centrams, miesteliams, telekomunikacijoms ir kitiems patirti IPv6 erą su mažiausiomis investicijomis, nes jo tinklo įrenginių nereikia keisti ar kapitaliai remontuoti, jei FTTx IPv6 krašto tinklas nustatytas į viršų. 3 lygmens IPv4 ir IPv6 VLAN maršruto parinkimas saugiam ir lanksčiam valdymui IGS-5225-16T4S siūlo IPv4/IPv6 VLAN maršruto parinkimo funkciją, kuri įgalina skirtingų VLAN ir skirtingų IP adresų perėjimą, kad būtų užtikrintas itin saugus, lankstus valdymas ir paprastesnė tinklo programa. . Solid Layer 2 Funkcijos Komutatorius gali būti programuojamas naudojant pažangias jungiklių valdymo funkcijas, tokias kaip dinaminis prievadų saitų agregavimas, QwQ VLAN, privatus VLAN, MUPS protokolas, 2 sluoksnio sluoksnio QoS protokolas, pralaidumo valdymas ir IGMP/MLD. Sujungdamas pagalbinius prievadus, IGS-5225-16T4S įgalina didelės spartos plačiajuosčio ryšio palaikymą su keliais skaidulų prievadais, taip pat palaiko perjungimą. Aukštas saugumas IGS-5225-16T4S siūlo išsamų 2–4 sluoksnių prieigos kontrolės sąrašą (ACL), kad užtikrintų saugumą pakraščiuose. Jis gali būti naudojamas apriboti prieigą prie tinklo, užkertant kelią paketams pagal šaltinio ir paskirties IP adresus, TCP/UDP prievadus arba apibrėžtas įprastas tinklo programas. Jo apsaugos mechanizmas taip pat apima 802.1X vartotojo prievadą ir MAC bei įrenginio autentifikavimą. Naudojant privačią VLAN funkciją, galima užkirsti kelią ryšiui tarp kraštinių prievadų, kad būtų užtikrintas vartotojo privatumas. IGS-5225-16T4S taip pat suteikia DHCP seanso aptikimą, IP šaltinio apsaugą ir dinamišką ARP patikrinimą, kad būtų išvengta IP užuostymo ir ARP paketų su netinkamais MAC adresais atmetimo. Tinklo administratoriai dabar gali sukurti itin saugius įmonės tinklus su žymiai mažiau laiko ir pastangų nei anksčiau. Puikus eismo valdymas IGS-5225-16T4S aprūpintas pažangiomis eismo valdymo ir QoS funkcijomis, kurios pagerina telekomunikacijų operatorių ir interneto paslaugų teikėjų skambučių paslaugas. QoS funkcijos apima sutrumpintus 4 sluoksnio srauto klasifikatorius ir pralaidumo mažinimą, kurie ypač naudingi kelių nuomininkų, kelių verslo padalinių, telekomunikacijų ir tinklo paslaugų teikėjų programoms. Tai taip pat leidžia pramoninei aplinkai visiškai išnaudoti ribotus tinklo išteklius ir garantuoja geriausią VoIP ir vaizdo konferencijų perdavimo našumą. Efektyvus ir saugus valdymas Su integruota žiniatinklio valdymo sąsaja IGS-5225-16T4S L2+ valdomas jungiklis siūlo paprastą naudoti, platformos agnostinį valdymą ir konfigūraciją, apimančią konsolės, žiniatinklio ir SNMP valdymo sąsajas. SNMP galima valdyti naudojant bet kokią valdymo programinę įrangą, pagrįstą SNMP standartu. Norėdami sutrumpinti produkto mokymosi laiką, jis siūlo Cisco tipo komandą per Telnet arba konsolės prievadą, o klientui nereikia mokytis naujos konsolės komandos. Be to, jis siūlo saugų nuotolinį valdymą, palaikydamas SSH, SSL ir SNMP v3 ryšius, kurie užšifruoja paketų turinį kiekvienoje sesijoje. Sprendimo lankstumas ir išplėtimas Keturi mini GBIC lizdai, įmontuoti IGS-5225-16T4S, palaiko dvigubą greitį, nes jame yra 100BASE-FX ir 1000BASE-SX/LX SFP (Small Form- Factor Pluggable) pluošto moduliai. Dabar administratorius gali lanksčiai pasirinkti tinkamą SFP siųstuvą-imtuvą, atsižvelgdamas ne tik į perdavimo atstumą, bet ir reikiamą perdavimo greitį. Atstumas gali būti pratęstas nuo 550 metrų iki 2 km (daugiamodis šviesolaidis) arba iki 10/20/30/40/50/70/120 kilometrų (vienmodis šviesolaidis arba WDM šviesolaidis). Jie puikiai tinka pramoniniams duomenų centrams ir paskirstymo programoms. Išmanusis SFP diagnostikos variklis IGS-5225-16T4S palaiko SFP-DDM (skaitmeninio diagnostikos monitoriaus) funkciją, todėl tinklo administratoriui daug lengviau realiuoju laiku stebėti SFP parametrus, tokius kaip optinė išvesties galia, optinė įvesties galia, temperatūra, lazerio poslinkio srovė ir siųstuvo-imtuvo maitinimo įtampa.
| RJ45 10/100/1000Base-T prievadas | 16 x RJ45 prievadas 10/100/1000BASE-T auto-MDI/MDI-X |
| SFP/mini-GBIC sąsaja | 4 x SFP lizdas 1000BASE-SX/LX/BX (nuo 11 iki 12 prievadų) Suderinamas su SFP 100BASE-FX standartu / moduliais |
| Serijinis prievadas | 1 x RS232–RJ45 nuoseklusis prievadas (115200.8, N, 1) |
| Perjungti architektūrą | Išsaugoti ir persiųsti |
| Matricos pralaidumas | 40 Gbps / neblokuojantis |
| Perjungimo našumas (paketai per sekundę) | 29,76 Mpps su 64 baitų paketais |
| MAC adresų lentelė | 8000, automatinis MAC adresų tyrimas ir senėjimas |
| Duomenų buferis | 4Mb |
| Bitrate valdymas | Atgalinis slėgis – pusiau dvipusis IEEE 802.3x Pause Frame – pilnas dvipusis |
| Maks. Jumbo paketo rėmo dydis | 9000 baitų |
| Atstatyti mygtukas | Paspauskite < 5 sek.: sistema paleista iš naujo Paspauskite > 5 sek.: atkurkite įrenginio gamyklinius nustatymus |
| Matmenys (P x G x A) | 440 x 200 x 44,5 mm, aukštis 1U |
| Svarstyklės | 2672 g |
| šviesos diodai | Sistema : Kintamosios srovės maitinimas (žalia) DC1 (žalia) DC2 (žalia) Maitinimo gedimas (raudona) Žiedas (žalias) Žiedo savininkas (žalias) Skaitmeninis įvestis / išvestis (raudona)
Tam tikram RJ45 prievadui 10/100/1000T RJ45 (nuo 1 iki 16) : 1000 Mbps prisijungimas / veikimas (žalia spalva) 10/100 Mbps prisijungimas / veikimas (oranžinė)
Tam tikrai SFP 100/1000 Mbps sąsajai (nuo 17 iki 20 prievadų) : 1000 Mbps prisijungimas / veikimas (žalia spalva) 100 Mbps prisijungimas / veikimas (oranžinė) |
| Energijos suvartojimas/išsklaidymas | 15,2 W / 51,8 BTU (visa apkrova) |
| Kintamosios srovės maitinimo reikalavimai | AC 100~240V, 50/60Hz 0,4A |
| Nuolatinės srovės maitinimo reikalavimai | DC 36~60V, 0,6A |
| Skaitmeninis įėjimas/išėjimas | 2 skaitmeniniai įėjimai (DI): 0 lygis: -24~2,1V 1 lygis: 2,1 ~ 24 V Maks. įvesties srovė: 10mA 2 skaitmeniniai išėjimai (DO): atviras kolektorius iki 24 VDC, 100 mA |
| Atsparumas statinėms iškrovoms | 6KVDC |
| Uosto valdymas | Įjungti / išjungti prievadą Pasirenkamas 10/100/1000Mbps automatinio derybų režimas pilnai arba pusiau dvipusiam ryšiui Įjungti / išjungti paketų spartos valdymą |
| Uosto būsena | Greitasis dvipusis režimas Ryšio būsena Pralaidumo valdymo būsena Automatinių derybų būsena Magistralės (bendroji nuoroda) būsena |
| Uosto veidrodis | TX / RX / abu Monitorius „daug prieš 1“. |
| VLAN | 802.1Q pažymėtas VLAN Q-in-Q tuneliavimas Privatus VLAN kraštas (PVE) MAC pagrįstas VLAN Protokolu pagrįstas VLAN Balso VLAN IP potinklio VLAN MVR (Multicast VLAN registracija) Iki 256 VLAN grupių iš 4094 VLAN ID |
| Nuorodų agregavimas | IEEE 802.3ad LACP/Static Trunk Palaikykite 10 grupių 8 prievadų kamieno (bendra nuoroda) |
| Apimančio medžio protokolas | IEEE 802.1D apimantis medžio protokolas (STP) IEEE 802.1w greitojo aprėpties medžio protokolas (RSTP) IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) |
| QoS | Tinklo srauto klasifikavimas pagal jo prioritetą ir WRR 8 lygių perjungimo prioritetas - Uosto numeris - 802.1p prioritetas - 802.1Q VLAN žyma - DSCP/TOS laukas IP pakete |
| IGMP šnipinėjimas | IGMP (v1/v2/v3) Snooping, iki 255 multicast grupių IGMP Querier palaikymas |
| MLD šnipinėjimas | MLD (v1 / v2) Šnipinėjimas, iki 255 daugialypės siuntimo grupių MLD Querier palaikymas |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | IP/MAC pagrįstas ACL Palaikymas iki 256 įrašų |
| Pralaidumo valdymas | Prievado pralaidumo valdymas: Įėjimas: 100Kbps ~ 1000Mbps Išėjimas: 100Kbps ~ 1000Mbps |
| IP sąsaja | Maks. 8 VLAN sąsajos |
| Maršrutizavimo lentelė | Maks. 32 maršruto įrašai |
| Maršrutizavimo protokolai | IPv4 programinės įrangos statinis maršrutas IPv6 programinė įranga Statinis maršruto parinkimas |
| Pagrindinės valdymo sąsajos | Konsolė / Telnet / Žiniatinklio naršyklės (HTTP protokolas) / SNMP v1, v2c |
| Valdymo sąsajos su šifravimu/saugumu | SSH, SSL, SNMP v3 |
| MIB palaikomi SNMP protokolai | RFC 1213 MIB-II RFC 1493 tilto MIB RFC 1643 Ethernet MIB RFC 2863 sąsajos MIB RFC 2665 į eterį panašus MIB RFC 2819 RMON MIB (1, 2, 3 ir 9 grupės) RFC 2737 subjekto MIB RFC 2618 RADIUS kliento MIB RFC 2863 IF-MIB RFC 2933 IGMP-STD-MIB RFC 3411 SNMP-Frameworks-MIB RFC 4292 IP persiuntimo MIB RFC 4293 IP MIB RFC 4836 MAU-MIB IEEE 802.1X PAE LLDP |
| Atitiktis reglamentams | FCC 15 dalis, A klasė, CE |
| Standartų laikymasis | IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX IEEE 802.3z Gigabit SX/LX IEEE 802.3ab Gigabit 1000T IEEE 802.3x srauto valdymas ir priešinis slėgis IEEE 802.3ad prievado magistralė su LACP IEEE 802.1D apimantis medžio protokolas IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol IEEE 802.1s kelių apimančių medžio protokolas IEEE 802.1p paslaugų klasė IEEE 802.1Q VLAN žymėjimas IEEE 802.1x prievado autentifikavimo tinklo valdymas IEEE 802.1ab LLDP IEEE 1588v2 RFC 768 UDP RFC 793 TFTP RFC 791 IP RFC 792 ICMP RFC 2068 HTTP RFC 1112 IGMP v1 RFC 2236 IGMP v2 RFC 3376 IGMP v3 RFC 2710 MLD v1 FRC 3810 MLD v2 |
| Temperatūra | Veikia: -10~60°C kintamosios srovės įvesties galiai Veikia: -40~75°C nuolatinės srovės įvesties maitinimui Sandėliavimas: -40~80°C |
| Drėgmė | Veikia: 5–95 % Sandėliavimas: 5–95 % (nekondensuojantis) |