Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Didelės talpos valdomas gigabit Ethernet jungiklis, palaikantis 10/100/1000 Mbps greičius. Tiekiamas energija per Ethernet (PoE) su 48 portais ir bendra biudžetu 375 W.
Dizainas |
|
|---|---|
| Saugumas | LVD, BSMI |
| Elektromagnetinis suderinamumas | FCC 15 A, CE A, BSMI EMC |
| Produkto spalva | Juoda |
Galia |
|
| Maksimalus energijos suvartojimas | 474.3 W |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
Saugumas |
|
| Slaptažodžio apsauga | Taip |
| Autentifikavimo tipas | IEEE 802.1x, RADIUS |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra | 0 - 50 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė | 10 - 95% |
Valdymo funkcijos |
|
| Jungiklio tipas | Valdomas |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 44 mm |
| Gylis | 270 mm |
| Plotis | 441 mm |
| Svoris | 4.1 kg |
Tinklas |
|
| VLAN palaikymas | Taip |
| Greitumo ribojimas | Taip |
Veikimas |
|
| Flash atmintis | 32 MB |
| Vidinė atmintis | 256 MB |
| Triukšmo lygis | 26.5 dB |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės aukštis | 107 mm |
| Pakuotės svoris | 5.25 kg |
| Pakuotės plotis | 616 mm |
| Pakuotės gylis | 355 mm |
Jungtys ir sąsajos |
|
| Skaidulinio ryšio jungiklis | SFP |
| Pagrindinių RJ-45 Ethernet jungiklių skaičius | 44 |
Galia per Ethernet (PoE) |
|
| Galia per Ethernet (PoE) jungiklių skaičius | 48 |
| Bendra galia per Ethernet (PoE) biudžetas | 375 W |
| Galia per Ethernet (PoE) | Taip |
| Valdymo funkcijos | |
| Perjungimo tipas | Valdomas |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Arp kontrolė | Taip |
| Sistemos įvykių žurnalas | Taip |
| Mib palaikymas | Rfc 1066, rfc 1213, rfc 1157, rfc 1493, rfc 1643, rfc 1757, rfc 2011.2012,2013, rfc 2233, rfc 2358, rfc 2674, rfc 2819,2925, rfc 3621, rfc 4022, rfc 4113, rfc 4292, rfc 4293 |
| Ryšys | |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų skaičius | 44 |
| Pagrindinių perjungimo rj-45 eterneto prievadų tipas | Gigabit ethernet (10/100/1000) |
| Jungtinių sfp prievadų skaičius | 4 |
| Sfp modulio angų kiekis | 2 |
| Šviesolaidžio optinė jungtis | Sfp |
| Tinklas | |
| Tinklo standartai | Ieee 802.1d,ieee 802.1q,ieee 802.1ab,ieee 802.1p,ieee 802.1s,ieee 802.1w,ieee 802.1x,ieee 802.3ab,ieee 802.3ad,ieee 802.3u,ieee 802.3x,ieee 802.3z |
| 10g parama | Ne |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 100base-tx,1000base-t |
| Srauto kontrolės palaikymas | Taip |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Aprėpties medžio protokolas | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Private vlan,voice vlan,protocol-based vlan,mac address-based vlan,port-based vlan,ip subnet–based vlan |
| Šviesolaidis | |
| Skaidulinių eterneto kabelių technologija | 1000base-x |
| Duomenų perdavimas | |
| Adreso lentelės dydis | 16000 įrašai |
| Perjungimo pajėgumas | 100 gbit/s |
| Persiuntimo dažnis | 74 mpps |
| Paketo buferio atmintis | 1,5 mb |
| Saugumas | |
| Dhcp funkcijos | Dhcp snooping,dhcp relay,dhcpv6 relay,dhcp client |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Igmp tinklinio judėjimo sekimas | Taip |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 802.1x radius,snmp,snmpv3 |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Ip-mac prievado sąsaja | Taip |
| Atpažinimas | Svečio vlan, prievado pagrindo autentifikacija |
| Apsauginis slaptažodis | Taip |
| Authentication type | Ieee 802.1x,radius |
| Cpu apsauga | Taip |
| Eilių planavimo algoritmai | Spq,wfq,weighted round robin (wrr) |
| Transliavimo grupiniu adresu ypatybės | |
| Multicast palaikymas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Stovo montavimas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Saugumas | Lvd, bsmi |
| Elektromagnetinis suderinamumas | Fcc 15 a, ce a, bsmi emc |
| Sertifikavimas | Rohs |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidinė atmintis | 256 mb |
| Flash atmintis | 32 mb |
| Garso lygis | 26,5 db |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 502509 h |
| Energijos valdymas | |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Galios suvartojimas (maks.) | 474,3 w |
| „Power over Ethernet“ (PoE) | |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Maitinimo per eternetą (poe) prievadų skaičius | 48 |
| Bendrosios galios per eternetą (poe) charakteriskos | 375 w |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Šilumos sklaida | 1617,36 btu/h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 441 mm |
| Ilgis | 270 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Svoris | 4,1 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Modelio pavadinimas | GS192048HPV2-EU0101F |