Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Procesorius | |
| Procesoriaus dažnis | 2,5 ghz |
| Procesoriaus modelis | Rx-425bb |
| Procesoriaus šeima | 2nd generation amd embedded r-series apu |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,4 ghz |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 gb |
| Vidinės atminties tipas | Ddr3-sdram |
| Atminties lizdai | 2x so-dimm |
| Atminties išdėstymas | 2 x 2 gb |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 64 gb |
| Laikmena | Ssd |
| Grafika | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Amd radeon r6 |
| Tinklas | |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Kabelių technologija | 10/100/1000base-t(x) |
| Ryšys | |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 1 |
| Usb 2.0 portų kiekis | 2 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Serijinių portų kiekis | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekranas | |
| Turi ekraną | Ne |
| Energijos valdymas | |
| Ac įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 40 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,8 kg |
| Plotis | 321,6 mm |
| Ilgis | 224,7 mm |
| Aukštis | 40,3 mm |
| Modelio pavadinimas | SBB-B64DV4/EN |