Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys plačiai naudojamas mažuose kompiuterių tinkluose, gyvenviečių tinkluose.
| LAN prievadai : | 5 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps |
| Valdymas : | ✔ |
| Perdavimo greitis : | 10/100/1000 Mbps - Gigabit Ethernet |
| Switching performance : | 10 Gb/s |
| Packet redirection speed : | 7.44 Mpps |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Sertifikatai : | CE, RoHS |
| Ventiliatorių skaičius : | - |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Android: Nemokama programa
iOS (iPhone): Nemokama programa |
| Numatytas adresas IP : | 10.44.77.200 |
| Pagrindinės savybės : |
Komutatorių galima valdyti internetu ir per debesį (Ruijie Reyee programa).
Aptarnavimas VLAN - Diapazonas : 1 ... 4094 - 16 (max) DHCP klientas Aptarnavimas DHCP snooping Funkcija Port mirroring Loop Protection IEEE802.3x Flow Control MTBF (vidutinis laikas tarp gedimų) > 200.000 h |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 40 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 % ... 90 % (be kondensacijos) |
| Apsaugos priemonės : | Apsauga nuo atmosferinių iškrovų : 4 kV |
| Maitinimas : | 5 V DC / 1 A (komplekte - maitinuvas) |
| Galios suvartojimas : | ≤ 3 W |
| Svoris : | 0.2 kg |
| Matmenys : | 119 x 66 x 24 mm |
| Gamintojas / Markė : | RUIJIE / REYEE |
| Garantija : | 3 metai |