Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch PFS3106-4ET-60-V2 buvo suprojektuotas, dideliems video duomenų srautams stebėjimo tinkluose CCTV IP.
Šio tipo įrenginiai gali būti naudojami statomų objektų, nepalankiose sąlygose, tokiose kaip aukšta arba žema temperatūra instaliacijose..
Demėsio! SFP portas reikalauja SFP modulio nupirkimo, kuris yra prieinamas mūsų pasiūloje.
| LAN prievadai : |
1 x SFP portas 100/1000 Base-X - Uplink,
1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 3 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at), 1 x RJ45 10/100 Base-T + Hi-PoE / PoE (802.3af/at) |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, Link/Act |
| Perdavimo greitis : |
10 / 100 Mbps - 4 LAN & PoE prievadai,
10 / 100 / 1000 Mbps - 1 LAN prievadas, 100 / 1000 Mbps - SFP portas |
| Maksimali išėjimo galia : |
30 W / PoE portas @ PoE (802.3af/at),
60 W @ High PoE |
| Maksimali bendra galia : | 60 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Darbo režimas : |
Extend On : 250 m, 10 Mbps
Extend Off : 100 m, 100 Mbps |
| Pagrindinės savybės : |
Suprojektuotas pramoniniam naudojimui, plačioje temperatūrų plotmėje.
Maitinimo rėžimas PoE : Įrenginys aptarnauja 8 - kontaktų maitinimo šaltinis Maitintuvo pradinės galios lygio inteligentiškas valdymas apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių PoE Watchdog / Režimas PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį Dviejų maitintuvų prijungimo galimybė – redundancinis maitinimas |
| Sertifikatai : | CE, FCC |
| Maitinimas : | 53 V DC / 1.22 A (komplekte - maitinuvas) |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 65 °C |
| Montažas : | Bėgelis DIN (TS-35) |
| Svoris : | 0.44 kg |
| Matmenys : | 150 x 110 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |