Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch PFS3008-8GT-V2 buvo suprojektuotas, dideliems video duomenų srautams stenėjimo tinkluose CCTV IP.
Skirtas nuolatiniam darbui 24/7.
| LAN prievadai : | 8 x RJ45 - 10/100/1000 Base-T |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 x LAN prievadas |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Pagrindinės savybės : | apsauga nuo atmosferinių iškrovų ir potencialų skirtumų tarp įrenginių |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 5 V DC / 1 A (komplekte - maitinuvas) |
| Korpusas : | Metalinė, Desktop |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.17 kg |
| Matmenys : | 134 x 56 x 22 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |