Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys plačiai naudojamas mažuose kompiuterių tinkluose, gyvenviečių tinkluose.
| LAN prievadai : | 8 x RJ45 |
| Valdymas per WWW/konsolę : | - |
| LED diodai : | Power, Link/Act |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 / 1000 Mbps, 8 LAN prievadų |
| MAC adresų lentelė : | 2k |
| Pagrindinės savybės : |
Apsauga nuo elektrostatinės iškrovos :
- 8 kV (iškrovimas per orą) - 4 kV (iškrovimas per kontaktą) Apsauga nuo atmosferinių iškrovų : 2 kV Plug & Play |
| Sertifikatai : | CE |
| Maitinimas : | 5 V DC / 1 A (komplekte - maitinuvas) |
| Korpusas : | Plastikinis, Desktop |
| Svoris : | 0.1 kg |
| Matmenys : | 133 x 63 x 24 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |