Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Switch'as PoE DS-3E0520HP-E tai pramoninio tipo įrengimas užtikrinanatis sklandžią tinklo transmisiją, kurios greitis 1000 Mbps.
Funkcijos Extend įjungimas priveda prie PoE iki 300m nuotolio sumažiniom, o taip pat siuntimo iki 10 Mb/s sumažinimo.
Demėsio! SFP portas reikalauja SFP modulio nupirkimo, kuris yra prieinamas mūsų pasiūloje.
| LAN prievadai : | 16 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ( 4 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 12 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - Uplink, 2 x SFP portas 1000 Base-X - Uplink |
| Perdavimo greitis : | 10 / 100 / 1000 Mbps - 16 LAN & PoE prievadų, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 RJ45 (Uplink) prievadai, 1000 Mbps - 2 SFP (Uplink) prievadai |
| Maksimali išėjimo galia : | 90 W / Hi-PoE portas - 1 ... 4 prievadai 30 W / PoE portas - 5 ... 16 prievadai |
| Maksimali bendra galia : | 225 W |
| MAC adresų lentelė : | 8k |
| Valdymas : | - |
| Darbo režimas : | Extend Off : 100 m, 1000 Mbps - 1 ... 16 prievadai Extend On : 300 m, 10 Mbps - 13 ... 16 prievadai Port Isolation : 1 ... 16 prievadai Watchdog PoE : 1 ... 16 prievadai |
| LED diodai : | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Pagrindinės savybės : |
Automatinė detekcija MDI/MDI-X - automatiškai aptinka duomenų perdavimo režimą
Apsauga nuo viršįtampių : 6 kV - PoE prievadai
EXTEND režimas - 13 ... 16 prievadai
Maitinimas PoE :
- wires : 1-2, 3-6 - 5 ... 12 prievadai - wires : 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 - 1 ... 4, 13 ... 16 prievadai Prievadų izoliacija Režimas PoE Watchdog / PD Alive - portų, kurie maitina įrenginius PoE stebėjimas ir automatinis pakartotinis įjungimas atjungus maitinimą, aptinkant nereaguojantį įrenginį Suderinamas su Kensington-lock |
| Sertifikatai : | CE, FCC, RoHS |
| Korpusas : | Metalinė |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC , 50 / 60 Hz |
| Galios suvartojimas : | max. 250 W |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 2.63 kg |
| Matmenys : | 440 x 221 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 301801516 |
| Garantija : | 3 metai |
TOP susijusios paieškos