Šakotuvas Bcs Basic BCS-B-SP2402G-1SFP
  • Varlė kodas 49054647
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
  • Varlė kodas 49054647
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Šakotuvas Bcs Basic BCS-B-SP2402G-1SFP kaina
ar
  • + 12 mėn. 22
  • + 24 mėn. 32 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 42
  • + 48 mėn. 52
add to cart Į krepšelį 199.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 199.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
24 prievadų „PoE“ komutatorius, „exPoE“ technologija, 24xPoE 100Mbps af/at (Base-TX), 2xRJ45 uplink 1Gbps, 1xSFP uplink 1Gbps, bendra galia 250 W, „PoE“ biudžetas 24 kameroms, standartiniai / VLAN / išplėtimo / Qos / PoE režimai, „Store and Forward“ perdavimas.
Specifikacija
  • Gamintojas BCS
  • Modelis
    11287
  • Įrengimas Galimybė montuoti 19" spintelėje (rankenos komplekte)
  • Qos režimas QOS Quality Of Service režimas – vaizdo paketų prioritetų nustatymas
  • Paketų persiuntimas 6,55 Mpps
  • Galia 100 ~ 240 V kintamoji srovė
  • Svoris 2,4 kg
  • Poe portai 24 × RJ45 100 Mbps
  • Matmenys (plotis × aukštis × aukštis) 440×180×44 mm
  • Standartinis ieee 802.3af / 802.3at
  • Darbo sąlygos 0°C~+40°C maks. 90% RH
  • Poe pin 1,2(+), 3,6(-)
  • Gamintojo kodas 11287
  • Vlan režimas VLAN režimas 1-24 prievadai yra izoliuoti vienas nuo kito
  • Standartinis režimas 100 m
  • Pratęsimo režimas EXTEND režimas 1-8 prievadai palaiko perdavimą iki 250 m 10 Mbps (cat5e, cat6)
  • Įrenginio pavadinimas BCS-B-SP2402G-1SFP
  • Uplink prievadai 2 × RJ45 1 Gbps / 1 × SFP 1 Gbps
  • Talpa 8,8 Gbps
  • Korpusas 1 U
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    BCS-B-SP2402G-1SFP
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Šakotuvas Bcs Power BCS-IP8/Z/E-S kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
Dahua PoE šakotuvas 1000Mbps 16portu+2G uplink + 2SFP kaina
Šakotuvas Bcs Power BCS-UPS/IP4/Z/E-S kaina
-25 %