Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėl patikimumo ir aukštos kokybės perdavimo, 16-jungties jungiklis PoE NSW2020-16T1GT1GC-POE-IN yra idealus sprendimas CCTV IP įrenginiuose.
16 portų aptarnauja funkciją Power over Ethernet (PoE).
| LAN prievadai : |
16 x
RJ45
( 16 x PoE (802.3af/at) ),
1 x RJ45 - Uplink, 1 x Combo: RJ45/SFP - Uplink |
| Valdymas : | - |
| LED diodai : | G1/SFP1, G2, PoE Max, Power, Link/Act, PoE |
| Perdavimo greitis : |
100 Mbps : 16 LAN & PoE prievadų,
1000 Mbps : 2 LAN prievadai - Uplink, 1000 Mbps : 1 SFP prievadas - Uplink |
| Maksimali išėjimo galia : | 30 W / PoE 802.3af/at portas |
| Maksimali bendra galia : | 225 W |
| MAC adresų lentelė : | 16k |
| Darbo režimas : |
Default : 100 m, 100 Mbps
Extend : 250 m, 10 Mbps VLAN - porty 1 ... 16 yra atskirti vienas nuo kito ir dirba atskirai su G1, G2 prievadais |
| Pagrindinės savybės : |
Aukštos pirmenybės prievadai : 1 ... 8
Duomenų siuntimo kontrolė Buferio optimizavimas Maitinimas PoE - gyslos : 4-5(+), 7-8(-) Metalinis korpusas Galima montuoti Rack 19" spintelėje |
| Sertifikatai : | CE, FCC |
| Korpusas : | Desktop, Metalinė |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC , 50 / 60 Hz |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 2.08 kg |
| Matmenys : | 440 x 195 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Gamintojas / Markė : | UNIVIEW |
| Garantija : | 2 metai |