Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Palaiko iki 8 saugojimo įrenginių su RAID lygiais 0, 5, 10 ir 1. Įrengta PCIe x16 jungtis (Gen 5.x) be to, Gen 4.x, ir didelės spartos USB Type-C prievadas, skirtas reikalaujančioms programoms, tokioms kaip žaidimai ar profesionalios darbo stotys.
Procesorius |
|
|---|---|
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Suderinamų procesorių serijos | Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3 |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | LGA 1700 |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
Savybės |
|
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Garso išėjimo kanalai | 7.1 kanalai |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | ATX |
| Pagrindinės plokštės mikroschema | Intel H770 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų šeima | Intel |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
| Aušinimo tipas | Paslėptas |
Atmintis |
|
| Nepakrauta atmintis | Taip |
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 7000, 6600, 6800, 4800, 5600, 7200 MHz, 5200, 5800, 5400, 6400, 6000, 6200, 5000 |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Atminties kanalai | Dvigubi kanalai |
| Palaikomas atminties dažnio greitis (maks) | 7200 MHz |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 305 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| Aukščiausias Wi-Fi standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
Vidinis I/O |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 2 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Thunderbolt jungtys | 1 |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| Priekinės panelės jungtis | Taip |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| Periferinių (Molex) maitinimo jungtys (4-pin) | 1 |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| Korpusų aušintuvų jungčių skaičius | 4 |
| Korpuso įsilaužimo jungtis | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Pakavimo duomenys |
|
| Paketo svoris | 1.98 kg |
| Paketo gylis | 75 mm |
| Paketo plotis | 340 mm |
| Paketo aukštis | 270 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Įtraukti kabeliai | SATA |
| Naudotojo vadovas | Taip |
Saugojimo valdikliai |
|
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomi saugojimo įrenginių tipai | HDD ir SSD |
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
| RAID lygiai | 0, 5, 10, 1 |
| Palaikomų saugojimo įrenginių skaičius | 8 |
| Palaikomų HDD skaičius | 4 |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| DisplayPort skaičius | 1 |
| S/PDIF išėjimo prievadas | Taip |
| Line-in | Taip |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| WiFi-AP antenos jungtis | 2 |
| Microfono įėjimas | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 4 |
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
Plėtimo lizdai |
|
| PCI Express x1 (Gen 3.x) lizdai | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 4 |
Įspėjimas dėl saugumo: Nepalikite pagrindinės plokštės įprastame šiukšlių konteineryje; produktui reikalingas specialus šalinimas.
| Modelio pavadinimas | Tuf gaming h770-pro wifi |
| Atmintis | |
| Atminties lizdai | 4 |
| Palaikomos atminties tipai | Ddr5 dimm |
| Efektyvumas | |
| Mikroschemų rinkinys | Intel h770 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Atx |
| Vidinis I/O | |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | Sata, m.2 |
| Sata jungčių skaičius | 4 |
| Procesorius | |
| Suderinamų procesorių serijos | For 13th gen intel core and 12th gen intel core, pentium gold and celeron processors |
| Procesorius | Intel |
| Procesoriaus lizdas | lga1700 |
| Modelio pavadinimas | 90MB1D50-M0EAY0 |