Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Panasonic Pro Power C baterijos suteikia 1.5V energijos ir yra tinkamos įvairiems įrenginiams, tokiems kaip nuotoliniai valdymo pultai ir laikrodžiai. Kiekvienos baterijos matmenys yra 26.2 mm x 50 mm, o svoris - 80 g.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Baterija |
| Prekės ženklas | Panasonic |
| Modelis | LR14 C 2BL PRO POWER |
Specifikacijos |
|
| Baterijos dydis | C (LR14) |
| Įtampa | 1.5V |
| Matmenys | 26.2 mm x 50 mm |
| Svoris | 80 g |
| Tipas | Šarminė |
| Gamybos šalis | Belgija |
TOP susijusios paieškos
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 68.7 g |
| Plotis | 2.57 cm |
| Aukštis | 5 cm |
| Gylis | 2.57 cm |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Blue, gold, red |
| Pridėtų akumuliatorių skaičius | 2 dalių |
| Baterijos technologija | Alkaline |
| Akumuliatoriaus įtampa | 1.5 v |
| Kitos funkcijos | |
| Akumuliatoriaus tipas | C-l |
| Techniniai duomenys | |
| Tipas | C/lr14 |
| Modelio pavadinimas | 1x2 lr14ppg |
| Modelio pavadinimas | 2256 |