Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Dydis |
AAA
|
| Technologija |
Šarminės
|
| Įtampa |
1,5V
|
| Aukštis |
44,5 mm
|
| Skersmuo |
10,5 mm
|
| Svoris |
11,4 g
|
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 11.4 g |
| Plotis | 1.05 cm |
| Aukštis | 4.45 cm |
| Gylis | 1.05 cm |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Blue, gold, red |
| Pridėtų akumuliatorių skaičius | 4 dalių |
| Baterijos technologija | Alkaline |
| Akumuliatoriaus įtampa | 1.5 v |
| Kitos funkcijos | |
| Akumuliatoriaus tipas | Aaa-s |
| Modelio pavadinimas | 1x4 lr03ppg |
| Modelio pavadinimas | LR03PPG/4BP |