Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | Asus |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Net weight | 1.37 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 147 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TUF GAMING B660M-PLUS WIFI |
| Procesorius | Intel |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 |
| Procesoriaus lizdas | LGA1700 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Producer | Asus |
| Warranty | 36 mėn. |
TOP susijusios paieškos
| Modelio pavadinimas | Tuf gaming b660m-plus wifi |
| Atmintis | |
| Atminties lizdai | 4 |
| Palaikomos atminties tipai | Ddr5 dimm |
| Efektyvumas | |
| Mikroschemų rinkinys | B660 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | matx |
| Vidinis I/O | |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | sata, m.2 |
| Sata jungčių skaičius | 4 |
| Procesorius | |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 12th gen intel core, pentium gold and celeron processors |
| Procesorius | Intel |
| Procesoriaus lizdas | lga1700 |
| Modelio pavadinimas | 189897 |