Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
TOP susijusios paieškos
| Technical details | |
| Bendras svoris | 1.53 kg |
| Grynas (neto) svoris | 0.98 kg |
| Gamintojas | Asrock |
| Modelio pavadinimas | B650m pro rs |
| Vidinis I/O | |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | Sata, m.2 |
| Sata jungčių skaičius | 4 |
| Procesorius | |
| Procesorius | Amd |
| Procesoriaus lizdas | Am5 |
| Atmintis | |
| Palaikomos atminties tipai | Ddr5 |
| Modelio pavadinimas | B650M Pro RS |