Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
ASUS Prime B660m-a motininė plokštė yra aukštos našumo plokštė, skirta Intel Core procesoriams. Joje yra keturi SATA III jungtys, trys USB 3.2 Gen 1 jungtys ir viena EPS maitinimo jungtis (8-pin). Plokštė taip pat turi dvi M.2 lizdus, du PCI Express x16 (Gen 3.x) lizdus ir vieną PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdą.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Suderinamų procesorių serijos | Intel® Pentium®, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
Grafika |
|
| Palaikomų ekranų skaičius | 3 |
Savybės |
|
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Motininės plokštės formato tipas | micro ATX |
| Garso mikroschema | Realtek ALC897 |
| Motininės plokštės chipseto šeima | Intel |
| Motininės plokštės chipsetas | Intel B660 |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
Atmintis |
|
| Nebufferinė atmintis | Taip |
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 2133, 2400, 2666, 2800, 2933, 3000, 3200, 3333, 3400, 3466, 3600, 3733, 4000, 4400, 4600, 4800, 5000, 5333 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 244 mm |
| Aukštis | 60 mm |
| Plotis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| Viršutinis Wi-Fi standartas | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Taip |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Wi-Fi | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
Vidinė I/O |
|
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungčių skaičius | 3 |
| S/PDIF išvesties jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 3 |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| Chassis aušintuvo jungčių skaičius | 2 |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Pakavimo turinys |
|
| Įtraukti kabeliai | SATA |
| Įtraukti tvarkyklės | Taip |
Atminties valdikliai |
|
| Palaikomi atminties įrenginių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomos atminties įrenginių sąsajos | M.2, SATA |
| RAID lygiai | 5, 1, 0, 10 |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| DisplayPorts kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) jungtys | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| USB 2.0 jungčių kiekis | 4 |
| HDMI jungčių kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A jungčių kiekis | 2 |
| PS/2 jungčių kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Microfono įvestis | Taip |
Plėtimo lizdai |
|
| PCI Express x16 (Gen 3.x) lizdai | 2 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
Kitos savybės |
|
| Svoris | 819 g |
|
|
|
TOP susijusios paieškos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 275 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 275 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 70 mm |
| Plastikas (be pet) | 50.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Atmintis | |
| Atminties lizdai | 4 |
| Palaikomos atminties tipai | Ddr4 dimm |
| Efektyvumas | |
| Mikroschemų rinkinys | Intel b660 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | microatx |
| Modelio pavadinimas | Prime b660m-a wifi d4 |
| Vidinis I/O | |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | sata, m.2 |
| Sata jungčių skaičius | 4 |
| Procesorius | |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 12th gen intel core, pentium gold and celeron processors |
| Procesorius | Intel |
| Procesoriaus lizdas | lga1700 |
| Modelio pavadinimas | 90MB1AE0-M0EAY0 |