Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
ASUS PRO WS W790E-SAGE SE yra aukštos klasės serverio motininė plokštė, skirta sudėtingiems darbo krūviams, turinti LGA 4677 lizdą ir palaikanti naujausius Intel Xeon procesorius.
Procesorius |
|
|---|---|
| Intel Xeon serija | W-3400, W-2400 |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 4677 (Socket E) |
| Suderinama procesorių serija | Intel Xeon W |
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 4677 (Socket E) |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Savybės |
|
| Motininės plokštės chipsetas | Intel W790 |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Motininės plokštės formato tipas | EEB |
| Garso išėjimo kanalai | 7.1 kanalai |
| Garso mikroschema | Realtek S1220A |
| Motininės plokštės chipseto šeima | Intel |
| Komponentas | Darbo stotis |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11, Windows 10 |
| Aušinimo tipas | Paslėptas |
Atmintis |
|
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 6600, 5600, 6800, 5200, 5800, 5400, 6400, 6000, 6200, 4800, 5000 |
| Maksimali vidinė atmintis | 2.05 TB |
| Palaikomas atminties dažnio greitis (maks) | 6800 MHz |
| Atminties lizdų skaičius | 8 |
| Atminties kanalai | Octa-kanalas |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 305 mm |
| Gylis | 330 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet LAN | Taip |
| Wi-Fi | Ne |
| Ethernet sąsajos tipas | 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
Vidinis I/O |
|
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 8 |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| Šasijos ventiliatorių jungčių skaičius | 5 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungtys | 1 |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| Integruoti SAS prievadai | 2 |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| Maitinimo ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| TPM jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS atminties dydis | 512 Mbit |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Clear CMOS mygtukas | Taip |
Pakavimo duomenys |
|
| Paketo svoris | 2.99 kg |
| Paketo plotis | 379 mm |
| Paketo aukštis | 81 mm |
| Paketo gylis | 362 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Įtraukti kabeliai | SATA |
| Naudotojo vadovas | Taip |
Atminties valdikliai |
|
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | SlimSAS, M.2, SATA III |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų rūšys | HDD ir SSD |
| RAID lygiai | 10, 0, 1, 5 |
| Palaikomas atminties diskų skaičius | 13 |
| Palaikomas HDD skaičius | 10 |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| S/PDIF išėjimo prievadas | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| Microfono įėjimas | Taip |
| Line-in | Taip |
| VGA (D-Sub) prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A prievadų skaičius | 4 |
| Ausinimo išėjimai | 1 |
Plėtimosi lizdai |
|
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 7 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
Kitos savybės |
|
| M.2 (E) lizdų skaičius | 1 |
| Back-to-BIOS mygtukas | Taip |