Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASUS Q670M-C-CSM motininė plokštė su LGA 1700 lizdu ir micro ATX formatu užtikrina puikų našumą ir įvairias jungčių galimybes. Ji turi 6 SATA III jungtis, 2 USB 3.2 Gen 1 jungtis, M.2 atminties sąsajas ir RAID palaikymą, leidžiantį užtikrinti duomenų saugumą.
Procesorius |
|
|---|---|
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 1700 |
| Suderinami procesorių modeliai | Intel® Core™ i3/i5/i7/i9, Intel® Celeron®, Intel Pentium G |
| Maksimalus vidinės atminties kiekis | 128 GB |
Savybės |
|
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Motininės plokštės mikroschemų rinkinys | Intel Q670 |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
| Montavimo skylių skaičius | 8 |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
Atmintis |
|
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 4800 MHz |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 244 mm |
| Gylis | 244 mm |
| Aukštis | 51 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
Vidinis I/O |
|
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| Garso jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
Pakavimo turinys |
|
| Pateikti tvarkyklės | Taip |
| Pateikti kabeliai | SATA |
Kitos savybės |
|
| Svoris | 634 g |
|
|
|
TOP susijusios paieškos