Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | Asus |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 0.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Asus |
| Palette Qty | 99 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PRIME B850M-K |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| Procesorius | AMD |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Warranty | 36 mėn. |