Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
ASUS ROG Strix B760-I Gaming WiFi Mini ITX motininė plokštė palaiko LGA 1700 procesorius ir turi integruotą WiFi ryšį. Joje yra keli USB prievadai, PCIe 4.0 lizdai ir pritaikoma RGB apšvietimas.
Procesorius |
|
|---|---|
| Suderinamų procesorių serija | Intel® Core™ i3, i5, i7, i9, Pentium® Gold, Celeron® |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 1700 |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Ypatybės |
|
| Garso lustas | SupremeFX S1220A |
| Motininės plokštės lustų šeima | Intel |
| Motininės plokštės lustas | Intel B760 |
| Motininės plokštės formato tipas | mini ITX |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11 x64, Windows 10 x64 |
| Garso išėjimo kanalai | 7.1 kanalai |
Atmintis |
|
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 4800 iki 7600 MHz |
| Nebuffered atmintis | Taip |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
| ECC suderinamumas | Non-ECC |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 170 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Gylis | 170 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth | Taip |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6E, Wi-Fi 6, Wi-Fi 5, Wi-Fi 4 |
| Viršutinis Wi-Fi standartas | Wi-Fi 6E |
| Ethernet LAN | Taip |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
Vidinis I/O |
|
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 jungtys | 1 |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 jungtys | 1 |
| Šasi aušintuvo jungčių skaičius | 1 |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės plotis | 226 mm |
| Pakuotės gylis | 94 mm |
| Pakuotės svoris | 1.28 kg |
| Pakuotės aukštis | 185 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Naudotojo vadovas | Taip |
| Įtraukti kabeliai | SATA |
Atminties valdikliai |
|
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
| Palaikomi saugojimo įrenginių tipai | HDD ir SSD |
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomų saugojimo įrenginių skaičius | 6 |
| Palaikomų HDD skaičius | 4 |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 3 |
| DisplayPort prievadų skaičius | 1 |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 3 |
| Line-in | Taip |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-C prievadų skaičius | 1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
Plėtros lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 1 |
Kitos ypatybės |
|
| Svoris | 644 g |
TOP susijusios paieškos
| Modelio pavadinimas | Rog strix b760-i gaming wifi |
| Atmintis | |
| Atminties lizdai | 2 |
| Palaikomos atminties tipai | Ddr5 dimm |
| Efektyvumas | |
| Mikroschemų rinkinys | intel b760 |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | mini-itx |
| Vidinis I/O | |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | sata, m.2 |
| Sata jungčių skaičius | 4 |
| Procesorius | |
| Suderinamų procesorių serijos | Supports 13th gen intel core processors and 12th gen intel core™, pentium gold and celeron processors |
| Procesorius | Intel |
| Procesoriaus lizdas | lga1700 |
| Modelio pavadinimas | 90MB1D90-M1EAY0 |