Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Gamintojas | Gigabaitas |
| Bendras gylis (mm) | 265,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 54,00 mm |
| Bendras svoris | 1,23 kg |
| Bendras plotis (mm) | 265,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,95 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 280,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,28 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Prodiuseris | Gigabaitas |
| Paletės kiekis | 228 dalių |
| Garantija | 36 mėn. |