Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Suderinama su Intel procesoriais, turinčiais LGA 1700 lizdą ir iki 64 GB DDR4 atminties. Pagrindinės savybės: HDMI ir VGA jungtys, 4 SATA III jungtys ir 1 PCI Express x16 lizdas.
Procesorius |
|
|---|---|
| Sudėtingų procesorių serijos | Intel® Core™ i3/i5/i7/i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron® |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Procesoriaus šilumos galia (maks) | 65 W |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
Grafika |
|
| DirectX versija | 12.0 |
| HDCP | Taip |
Savybės |
|
| Motininės plokštės formato tipas | micro ATX |
| Garso mikroschema | Realtek ALC887 / ALC897 |
| Motininės plokštės chipsetas | Intel H610 |
| Remiamos Windows operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Garso išėjimo kanalai | 7.1 kanalai |
Atmintis |
|
| Remiamos atminties rūšys | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Remiami atminties dažniai | 3200, 2933, 2666, 2400, 2133, 1866 |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 198 mm |
| Gylis | 228 mm |
Tinklas |
|
| LAN valdiklis | Realtek RTL8111H |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
Vidinė I/O |
|
| USB 3.2 Gen 1 jungčių skaičius | 2 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 4 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI |
Atminties valdikliai |
|
| Remiamos atminties diskų sąsajos | M.2, PCI Express 3.0, SATA III |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| USB 2.0 jungčių skaičius | 4 |
| HDMI jungčių skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A jungčių skaičius | 2 |
| VGA jungčių skaičius | 1 |
Plėtros lizdai |
|
| PCI Express x16 lizdai | 1 |
| M.2 lizdų skaičius | 1 |
| PCI Express x1 lizdai | 1 |