Monitorius VT-MA1210 Multimedija 12.1" Android, WIFI, BT, FM, TV, USB, TF, HDMI
  • Varlė kodas 32684938
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 11 has video
  • Varlė kodas 32684938
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Monitorius VT-MA1210 Multimedija 12.1" Android, WIFI, BT, FM, TV, USB, TF, HDMI kaina
ar
  • + 12 mėn. 26
  • + 24 mėn. 39 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 50
  • + 48 mėn. 63
add to cart Į krepšelį 259
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 259
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Išmanioji Android multimedija, lengvas valgymas, sinchronizacija su kitu išmaniu įrenginiu WIFI, Bluetooth, Airplay ir Miracast. Didelis 12.1" IPS liečiamas ekranas. Tinkamas naudoti kaip planšetę ar TV ekraną. Yra FM. 16GB vidinė atmintis.
  • Procesorius:  Contex-A53 1.5GHZ/Cortex-A55 1.5-1.9GHZ
  • Vidinė atmintis: 1.5 GB / 16 GB
  • Įkrovimo įtampa:  DC 12V <1.5A
  • Jungtis:  USB, TF, HDMI, AUX, DC
  • Ekrano raiška:  1920*1080 px 12.1" IPS liečiamas ekranas
  • OS: Android 9
PRIEDAI:
  • 12.1" multimedinis įrenginys,
  • laikiklis,
  • plastikinės tvirtinimo detalės,
  • maitinimo laidas,
  • instrukcija anglų kalba.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-01
Pliusai: Android operacinė sistema Integruotas WiFi ir Bluetooth FM radijas ir TV funkcijos
Minusai: Ekranas galėtų būti didesnis
Šią prekę rasite filtruose
  • Ekrano įstrižainė (coliais) 12.1
Atsiliepimai (0)
Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
2020 metai visiems buvo …
„ETNews“ pranešta, kad „CES 2016“ metu bus pristatyti OLED technologijos „LG“ monitoriai. …
Dažnai perkama kartu
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2 kaina