| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 80 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Va |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 4 ms |
| Hd tipas | „full hd“ |
| Ekrano technologija | Lcd |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (hd 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 75 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | W-led |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| 3d | Ne |
| Pikselių žingsnis | 0,364 x 0,364 mm |
| Pikselių tankumas | 70 ppi |
| Horizontali diapazono riba | 53 - 84 khz |
| Vertikali diapazono riba | 48 - 75 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 69,8 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 39,3 cm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 53 - 84 khz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 48 - 75 hz |
| Atskira h/v sinchronizacija | Taip |
| Sinchronizacija žalio kanale (sog) | Taip |
| Ddc/ci | Taip |
| Rgb spalvų erdvė | Srgb |
| Spalvų gama | 85 % |
| Veikimo charakteristikos |
| Nvidia g-sync | Ne |
| „amd freesync“ | Taip |
| Komponentinių vaizdo įrašų sinchronizavimas | Separate sync,sync-on-green (sog) |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 7,windows 8,windows 8.1 |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Taip |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris), pb (švinas) |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce mark, cu-eac, cb, ukrainian, tuv-bauart |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Ne |
| Dvi prievadas | Ne |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Ne |
| Ausinių išvestis | Ne |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Hdmi versija | 1.4 |
| „displayport“ versija | 1.2 |
| Audio išeiga | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Supaprastinta kinų, tradicinė kinų, čekų, vokiečių kalba, olandų kalba, anglų kalba, ispanų kalba, suomių kalba, prancūzų kalba, graikų, vengrų, italų kalba, japonų, korėjiečių, lenkų kalba, portugalų kalba, rusų kalba, švedų kalba, turkų, ukrainiečių |
| Osd kalbų skaičius | 21 |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Led indikatoriai | Operacija, budėjimo režimas |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Metinis energijos suvartojimas | 58 kwh |
| Energijos suvartojimas | 40,6 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3658 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12192 m |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 709 mm |
| Ilgis | 88 mm |
| Aukštis | 425 mm |
| Svoris | 6,28 kg |
| Plotis (su stovu) | 709 mm |
| Gylis (su stovu) | 281 mm |
| Aukštis (su stovu) | 523 mm |
| Svoris (su stovu) | 7,1 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, hdmi, vga |
| Duomenų perdirbimas |
| Perdirbama medžiaga | 100 % |
| Kitos savybės |
| On/off mygtukas | Taip |
| Integruotas tv tiuneris | Ne |
| Instrukcija | Taip |
| Perdirbama pakuotės medžiaga | 100 % |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 50000 h |
|
| Modelio pavadinimas | 322E1C/00 |