| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 190,5 cm |
| Ekrano tipas | Led |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Hd tipas | 4k ultra hd |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Reakcijos laikas | 8 ms |
| Led galinio apšvietimo tipas | Direct-led |
| Lietimui jautri technologija | „multi-touch“ |
| Vienalaikių kontaktinių taškų skaičius | 20 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1100:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Pikselių žingsnis | 0,43 x 0,43 mm |
| Aktyvus ekrano plotas (plotis x aukštis) | 1649,7 x 927,9 mm |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 189,3 cm |
| Horizontali diapazono riba | 26 - 135 khz |
| Vertikali diapazono riba | 23 - 86 hz |
| Ryšys |
| Hdmi portų kiekis | 3 |
| Dvi prievadas | Ne |
| Vga („d-sub“) įvesties prievadai | 1 |
| Usb prievadas | Taip |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Wifi | Ne |
| Hdmi įėjimo prievadų kiekis | 3 |
| Usb prievadų skaičius | 8 |
| Usb versija | 2.0 |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 1 |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 10,100 mbit/ai |
| Pc garso „in“ jungtis | Taip |
| Rs-232 sąsaja | Taip |
| Garsas |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Įmontuotų garsakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 24 w |
| Konstrukcija |
| Dizainas | Interaktyvus plokščias pultas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Talpinimas palaikomas | Vidaus |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Orientacija | Horizontalus |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 800 x 400 mm |
| Rėmelių plotis (apačia) | 4,5 cm |
| Rėmelių plotis (šonas) | 1,8 cm |
| Rėmelių plotis (viršus) | 1,8 cm |
| Veikimo charakteristikos |
| Paskirtis | Universalus |
| Darbo valandos (valandos / dienos) | 12/7 |
| Energijos valdymas |
| Energijos suvartojimas | 189 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 w |
| Energijos efektyvumo klasė | B |
| Metinis energijos suvartojimas | 318 kwh |
| Kompiuterinė sistema |
| Vidinė atmintis | 2 gb |
| Vidinės saugyklos talpa | 16 gb |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 1709,4 mm |
| Ilgis | 86,8 mm |
| Aukštis | 1020 mm |
| Svoris | 52,6 kg |
| Pakuotės turinys |
| Rankinis nuotolinis valdymas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, hdmi, usb, vga |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sertifikatai |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Bsmi; ce; eac; emc class b; fcc; psb; rcm; reach; saso; ul/c-ul |
| Kitos savybės |
| Instrukcija | Taip |
| Pieštukas ekranui | Taip |
| „stylus“ rašiklių skaičius | 3 |
|
| Modelio pavadinimas | 60004824 |