| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Tft |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Hd tipas | „full hd“ |
| Ekrano technologija | Lcd |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (hd 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | W-led |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 5000000:1 |
| 3d | Ne |
| Pikselių žingsnis | 0,274 x 0,274 mm |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 83 khz |
| Vertikali diapazono riba | 56 - 75 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,4 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Veikimo charakteristikos |
| Nvidia g-sync | Ne |
| „amd freesync“ | Ne |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Konstrukcija |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, epa energy star 6.0, ul, cul, cb, fcc-b |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Ne |
| Dvi prievadas | Ne |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Audio išeiga | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | 11 cm |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | 0 - 356 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo aukštyn kampo diapazonas | 0 - 20 ° |
| Pakreipimo žemyn kampo diapazonas | 0 - 5 ° |
| On screen display (osd) kalbos | Vokiečių kalba, anglų kalba |
| Osd kalbų skaičius | 2 |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Metinis energijos suvartojimas | 31 kwh |
| Energijos suvartojimas | 21 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 230 v |
| Ac įėjimo dažnis | 47/63 hz |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 554 mm |
| Ilgis | 106 mm |
| Aukštis | 332 mm |
| Svoris | 3,9 kg |
| Plotis (su stovu) | 554 mm |
| Gylis (su stovu) | 239 mm |
| Aukštis (su stovu) | 360 mm |
| Svoris (su stovu) | 4,1 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Ac, vga |
| Vartotojo vadovas apie cd-rom | Taip |
| Kitos savybės |
| Ekranas | Lcd |
| On/off mygtukas | Taip |
| Rotacija | Taip |
| Integruotas tv tiuneris | Ne |
| Instrukcija | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | 24BK450H-B.AEU |