| NAŠUMAS |
|---|
| Ekrano dydis | 54,6 colio |
| Rodymo plotas | 1209,6 x 680,4 mm |
| Skydelis | VA |
| Foninis apšvietimas | DLED |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Skirtumas | 3840x2160 |
| Pikselių žingsnis | 0,315 x 0,315 mm |
| Taškas/pikselis colyje | 80 dpi |
| Žiūrėjimo kampai (H/V) | 178° / 178° |
| Atsakymo laikas | 8 ms |
| Spalvų palaikymas | 1,07 milijardo |
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Šviesumas | 400 cd/m² |
| Kontrastas (santykis) | 5000:1 |
| Spalvų gama | 72 % NTSC, 75 % DCI-P3, 95 % sRGB |
| Ekrano apdaila | Pritemdytas |
| Kreivumas | Ne |
| Kamera | Ne |
| Mikrofonas | Ne |
| Garsiakalbiai | 10Wx2 |
| Energijos suvartojimas (tipinis / maksimalus) | 100 W / 300 W |
| Maitinimo adapteris | Integruotas |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Išmanioji sistema | Ne |
| DIZAINAS |
|---|
| Bazė | Pakreipimo atrama |
| Spalva | Juoda |
| Rėmo plotis | 3,3 mm |
| Statyba | VESA laikiklis 300 x 300 mm |
| „ThinkCentre M“ serijos palaikymas | Ne |
| Matmenys (P x G x A) | 1227 x 125,1 x 720,7 mm |
| Pakuotės dydis | 1370 x 185 x 850 mm |
| Svoris | 17,9 kg |
| Pakuotės svoris | 22,7 kg |
| RYŠYS |
|---|
| USB prievadas | 4x USB-A (USB 5 Gbps), 1x USB-C (USB 5 Gbps, PD 15 W), 1x USB-B (USB 5 Gbps, USB išsiuntimo jungtis), 1x USB-C (USB 10 Gbps, 96 W PD3.1, USB išsiuntimo jungtis) |
| Ryšys | 2x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4, 1x DP 1.4 išvestis, 1x USB-C (DP 1.4 alternatyvus režimas HBR3) |
| Tinklo ryšys | 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M) |
| PASLAUGA |
|---|
| Pagrindinė garantija | 3 metai |
| SERTIFIKAVIMAS |
|---|
| Aplinkosaugos sertifikavimas | Sertifikuota ENERGY STAR, EPEAT Silver, ES energijos vartojimo efektyvumo lygis (G lygis) |
| Ergonomikos sertifikavimas | „TÜV Low Blue Light“ (aparatinė įranga), „TÜV Rheinland Flicker Free“ |
| Sinchronizavimo technologija | Ne |
| Specialios savybės | HDR10 suderinamumas Vaizdas vaizde (PIP) / Vaizdas prie paveikslėlio (PBP) palaikymas „Lenovo ThinkColor“ palaikymas („Lenovo“ priedai ir ekranų tvarkyklė) „Lenovo ThinkColour“ palaiko „Windows 10“ ir „11“, „Mac OS“ (funkcijos skiriasi priklausomai nuo sistemos) „Lenovo“ priedai ir ekranų tvarkyklė anksčiau buvo „Lenovo“ ekranų valdymo centras Energijos taupymas naudojant dirbtinį intelektą (5 %) Grandinavimo palaikymas (iki 4) Mažos mėlynos šviesos aparatinės įrangos funkcija KVM jungiklis Išmanioji energija „Smart Power“ išmaniai aptinka bendrą energijos suvartojimą ir dinamiškai kontroliuoja energijos tiekimą kiekvienam įrenginiui. |
| PROGRAMINĖ ĮRANGA |
|---|
| Operacinė sistema | „Windows 10“, „Windows 11“ palaikymas |
| PRIEDAI |
|---|
| Pakuotės turinys | 1 x USB-C–USB-C laidas (3 m, 5 Gb/s) 1x maitinimo laidas adapteriui (1 m) 1 maitinimo laidas (2,8 m) 15 varžtų 1x atsuktuvas 2x kabelio laikiklis 2x skalbimo mašina Nuotolinio valdymo pulto baterijos Nuotolinio valdymo pultas Šerdis ir mažas narvas 8x išsiplėtimo vamzdeliai iLFD galvutė Sieninis laikiklis Greitas diegimo vadovas |