| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 57,1 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1200 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Hd tipas | Wuxga |
| Ekrano technologija | Led |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 640 x 480 (vga),720 x 400,800 x 600 (svga),1024 x 768 (xga),1280 x 1024 (sxga),1680 x 1050 (wsxga+),1920 x 1080 (hd 1080),1920 x 1200 (wuxga) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | Led |
| Pikselių žingsnis | 0,254 x 0,248 mm |
| Pikselių tankumas | 101 ppi |
| Horizontali diapazono riba | 31 - 75,5 khz |
| Vertikali diapazono riba | 59 - 61 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 48,8 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,7 cm |
| Matomas dydis, įstrižainė | 57,2 cm |
| Rgb spalvų erdvė | Srgb |
| Veikimo charakteristikos |
| Nvidia g-sync | Ne |
| „amd freesync“ | Ne |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 2 w |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Berėmė konstrukcija | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, cb, tco certified 8.0, epa energy star, tüv / gs, tüv ergonomics tested, tüv / blue low light content, tüv / flicker free, epeat 2018 (us), ctüvus, tüv / s, eac, bis, pse, fcc-b, can ices-3 (b), rcm, vcci-b, bsmi, ccc, rohs, china rohs, weee |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Ne |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Usb aukštakrypčio prievado tipas | B tipo usb |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 2 |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Hdcp | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | 14 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | 0 - 344 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Supaprastinta kinų, tradicinė kinų, vokiečių kalba, anglų kalba, ispanų kalba, prancūzų kalba, italų kalba, japonų, švedų kalba |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A++ |
| Metinis energijos suvartojimas | 18 kwh |
| Energijos suvartojimas | 11 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 499 mm |
| Ilgis | 53,6 mm |
| Aukštis | 321,3 mm |
| Svoris | 3,4 kg |
| Plotis (su stovu) | 499 mm |
| Gylis (su stovu) | 233 mm |
| Aukštis (su stovu) | 333,9 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,5 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, displayport, usb |
|
| Modelio pavadinimas | EV2360-BK |