| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 10 ms |
| Hd tipas | 4k ultra hd |
| Ekrano technologija | Led |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 640 x 480 (vga),720 x 400,800 x 600 (svga),1024 x 768 (xga),1280 x 1024 (sxga),1600 x 1200 (uxga),1680 x 1050 (wsxga+),1920 x 1200 (wuxga),2560 x 1440,2560 x 1600 (wqxga),3840 x 2160 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | Led |
| Palaikomi vaizdo režimai | 480i,576p,720p,1080i,1080p |
| Pikselių žingsnis | 0,155 x 0,155 mm |
| Pikselių tankumas | 164 ppi |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,6 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,5 cm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 15 - 135 khz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 23 - 61 hz |
| Veikimo charakteristikos |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Grafinis dizainas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, cb, tüv / gs, tüv ergonomics tested (including iso 9241-307), ctüvus, tüv / s, eac, pse, fcc-b, can ices-3 (b), rcm, vcci-b, ccc, china rohs, weee |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Ne |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Usb koncentratoriaus versija | 2.0 / 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 2 |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| „usb type c displayport alternate mode“ | Taip |
| Usb maitinimo tiekimas iki | 60 w |
| Hdmi versija | 1.4 |
| „displayport“ versija | 1.3 |
| Hdcp | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Aukščio reguliavimas | 15,5 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | 0 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | 0 - 344 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Vokiečių kalba, anglų kalba, ispanų kalba, prancūzų kalba, italų kalba, japonų |
| Osd kalbų skaičius | 8 |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | B |
| Metinis energijos suvartojimas | 62 kwh |
| Energijos suvartojimas | 36 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 1 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 638 mm |
| Ilgis | 75 mm |
| Aukštis | 378,2 mm |
| Svoris | 6,7 kg |
| Plotis (su stovu) | 638 mm |
| Gylis (su stovu) | 265 mm |
| Aukštis (su stovu) | 559 mm |
| Svoris (su stovu) | 10,3 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Ac, displayport, c tipo usb |
|
| Modelio pavadinimas | CS2740-BK |