| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 2560 x 1440 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 350 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 16 ms |
| Hd tipas | Wqhd |
| Ekrano technologija | Led |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 2560 x 1440 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 1,073 milijardo spalvų |
| 3d | Ne |
| Pikselių žingsnis | 0,233 x 0,233 mm |
| Matomas dydis, horizontalus | 59,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,6 cm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 15 - 89 khz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 23 - 61 hz |
| Atskira h/v sinchronizacija | Taip |
| Ddc/ci | Taip |
| Rgb spalvų erdvė | Srgb |
| Palaikomas srgb (įprastas) | 100 % |
| Veikimo charakteristikos |
| Nvidia g-sync | Ne |
| „amd freesync“ | Ne |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Multimedija |
| Integruota kamera | Ne |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Grafinis dizainas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, cb, tüv/gs, tüv/ergonomics (including iso 9241-\n307), ctüvus, tüv/s, eac, pse, fcc-b, can ices-3\n(b), rcm, vcci-b, ccc, rohs, china rohs, weee |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Taip |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Usb koncentratoriaus versija | 2.0 / 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 2 |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| „usb type c displayport alternate mode“ | Taip |
| Usb maitinimo tiekimas iki | 60 w |
| Dvi-d prievadų skaičius | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Hdcp | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | 15,5 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | 0 - 344 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | B |
| Metinis energijos suvartojimas | 62 kwh |
| Energijos suvartojimas | 42 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 1 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Svoris ir matmenys |
| Svoris | 6,5 kg |
| Plotis (su stovu) | 638 mm |
| Gylis (su stovu) | 265 mm |
| Aukštis (su stovu) | 404,1 mm |
| Svoris (su stovu) | 10,1 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Ac, hdmi, c tipo usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kitos savybės |
| On/off mygtukas | Taip |
| „usb power delivery“ | Taip |
| Integruotas tv tiuneris | Ne |
|
| Modelio pavadinimas | CS2731-BK |