Monitorius Dahua Technology LM49- S400
  • Varlė kodas 31652062
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
  • Varlė kodas 31652062
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Monitorius Dahua Technology LM49- S400 kaina
ar
  • + 12 mėn. 107
  • + 24 mėn. 174 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 227
  • + 48 mėn. 267
add to cart Į krepšelį 1332.60
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 1332.60
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
49 '
Vardinė skiriamoji geba:
3840 x 2160 px - 4K UHD
Ekrano aspektas:
16: 9
matricos tipas:
Spalvotas LED matrica
Kontrastas:
Šviesumas:
450 cd / m2
Regėjimo kampai:
178 ° horizontas178 ° vertikaliai
atsako trukmė:
8 ms (tipiškas)
Kurių galia ne didesnė kaip 750 W:
2 x 5 W
Jungties lizdai:
1 x DP 1.2a
2 x HDMI 2, 0
1 x VGA
1 x USB 2.0
2 x RJ45
1 x garso (Jack stereo) - 3,5 mm
1 x maitinimo šaltinis
Rodomų spalvų skaičius:
1,07 mlrd. (10 bitų)
Pasirinkti požymiai:
3D Comb Filter
3D triukšmo mažinimas
Talpyklos tipas:
Metalas
Energijos valdymas:
Mažas energijos suvartojimas
Rodyti montavimo standartą:
VESA 400
Saugumas nuo vagystės:
Gerai.
Parametro reguliavimas:
OSD - su mygtukais ant monitoriaus
Nuotolinis valdymas
Maitinimo šaltinis:
100... 240 V AC
Energijos suvartojimas:
≤ 145 W (paprastai)
Svoris:
20,5 kg
Dydžiai:
1092 x 623 x 65 (be stovo)
Gamintojas / prekės ženklas:
DHUA
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-04
Minusai: Nėra integruoto garso stiprintuvo
Specifikacija
  • Gamintojas Dahua
  • Modelis
    LM49-S400
  • {formatas} 16 9
  • {statinis kontrastas} 1000 1
  • Modelio pavadinimas
    LM49-S400
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
2020 metai visiems buvo …
„ETNews“ pranešta, kad „CES 2016“ metu bus pristatyti OLED technologijos „LG“ monitoriai. …
Dažnai perkama kartu
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite
  • Įvertinimas 5.0 (331)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Valiklis Valymo rinkinys LCD/TFT, Esperanza kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Dahua monitorius LM49-S400, 49" - 3840 x 2160, 8ms, 450 nitų, 4700:1, DP / HDMI / VGA / USB / RJ45 / RS232, VESA, Repro kaina
Monitorius Dell U4924DW 49", Juodos/Sidabrinės spalvos
  • GamintojasDell
  • Ekrano įstrižainė (coliais)49
  • Maksimali rezoliucija5120 x 1440
  • Didžiausias dažnis (Hz)60 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • VESA matmenys (mm)
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Monitorius Dell U4924DW 49", Juodos/Sidabrinės spalvos kaina
Monitorius PHILIPS 55" UHD 24/7 600 NITS ANDROID SOC WIFI
  • GamintojasPhilips
  • Ekrano įstrižainė (coliais)55
  • Didžiausias dažnis (Hz)60 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • SerijaLine
  • SpalvaRuda
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Monitorius PHILIPS 55" UHD 24/7 600 NITS ANDROID SOC WIFI kaina
Monitorius PHILIPS 65" UHD 24/7 600 NITS ANDROID SOC WIFI
  • GamintojasPhilips
  • Ekrano įstrižainė (coliais)65
  • Didžiausias dažnis (Hz)60 Hz
  • Ekrano tipasVA
  • SerijaLine
Monitorius PHILIPS 65" UHD 24/7 600 NITS ANDROID SOC WIFI kaina
  • GamintojasIiyama
  • Maksimali rezoliucija3840 x 2160
  • Didžiausias dažnis (Hz)60 Hz