Monitorius Dahua LM27-E241B 27''FHD IPS 240Hz HDMI DP
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
Monitorius Dahua LM27-E241B 27''FHD IPS 240Hz HDMI DP kaina
ar
  • + 12 mėn. 29
  • + 24 mėn. 43 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 55
  • + 48 mėn. 69
add to cart Į krepšelį 286.44
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 286.44
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Dahua LM27-E241B
Professional gaming monitor with 240Hz refresh rate and ultra-fast response.
The LM27-E241B 27" monitor uses a high-quality IPS panel with Full HD (1920×1080 px) resolution and offers an extremely high refresh rate of 240Hz for a perfectly smooth image. With Overdrive (OD) technology, it achieves a response time of just 0.5ms, eliminating blur and ghosting during fast motion.
27" IPS panel with 1920 x 1080 px resolution and 16:9 aspect ratio
Extremely high 240 Hz refresh rate for professional gaming
Ultra-fast response time of 0.5ms (OD) or 1ms (MPRT) without image blurring
HDR10 support and wide 85% NTSC colour gamut for vivid colours
Adaptive synchronization against image tearing and choppiness
Wide viewing angles 178°/178° with IPS technology
Brightness of 350 cd/m² and 1000 : 1 contrast for vivid images
DisplayPort 1.4 and HDMI 2.0 with full 240Hz support
Blue light protection software for comfortable gaming
Connectivity and PortsThe monitor features a DisplayPort 1.4 and HDMI 2.0 input port, both supporting full 1920×1080 px resolution at 240Hz. There is also an audio output port for connecting headphones or speakers.
Ergonomics and designThe black design with minimal bezels (screen-to-body ratio ≥ 85%) provides a modern look. The monitor allows for a tilt of -5° ± 2° to 20° ± 2° for optimal adjustment. Supports VESA 100×100 mm standard for wall or arm mounting.
Package contentsDC 12V/4A DC power adapter, DisplayPort cable, user manual, legal and regulatory information.
BASIC SPECIFICATIONS
Diagonal: 27" (68.6 cm)
Resolution: 1920 × 1080 px (Full HD)
Panel Type: IPS
Refresh Rate: 240 Hz
Response Time: 0.5 ms (OD), 1 ms (MPRT)
Brightness: 350 cd/m²
Contrast: 1000 : 1
Colour gamut: 85% NTSC
Viewing angles: 178° (H) / 178° (V)
HDR: HDR10
Inputs: 1× DisplayPort 1.4, 1× HDMI 2.0
Output: 1× audio output
Power supply: DC 12 V/ 4 A (adapter)
Power consumption: 21 W (base), 24.6 W (typical), 32 W (max)
Dimensions: 614.3 × 366.8 × 57.2 mm
Weight: 3.55 kg
VESA: 100 × 100 mm
.mw-s-h-pic img,
.mw-s-h-tileOver .bl-heading1,
.mw-s-h-tileUnder .bl-heading2,
.mw-s-h-text .bl-text,
.mw-s-h-button .bl-btn,
.mw-s-h-list ul { display: none }
Specifikacija
  • Gamintojas Dahua
  • Modelis
    LM27-E241B
  • Gamintojo kodas LM27-E241B
  • Gamybos laikas 72 val.
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    LM27-E241B
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
2020 metai visiems buvo …
„ETNews“ pranešta, kad „CES 2016“ metu bus pristatyti OLED technologijos „LG“ monitoriai. …
Dažnai perkama kartu
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite
  • Įvertinimas 5.0 (331)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Monitorius Arozzi | Nova | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pikselių | 350 cd/m² | HDMI jungtys quantity 2 | Rožinė
  • GamintojasArozzi
  • Ekrano įstrižainė (coliais)27
  • Didžiausias dažnis (Hz)180 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • Ekrano tipasIPS
  • SpalvaRožinė
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Monitorius Arozzi | Nova | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pikselių | 350 cd/m² | HDMI jungtys quantity 2 | Rožinė kaina
Monitorius ASUS TUF Gaming VG27AQML1A-W, 27", 2560x1440, 260Hz, IPS, 1ms
  • GamintojasAsus
  • Maksimali rezoliucija2560 x 1440
  • Didžiausias dažnis (Hz)260 Hz